Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 12:52:37

Вище командування особисто відвідало фінальний етап експериментальних тактичних навчань бригади територіальної оборони

25.06.2018   17:12

Голова РНБО Олександр Турчинов, Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак, Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України генерал армії Віктор Муженко та Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Сергій Попко на Гончарівському полігоні, що на Чернігівщині особисто відвідали фінальний етап експериментальних тактичних навчань бригади територіальної оборони "Північа фортеця-2018", на яких були присутні також очільники обласних держадміністрацій.

Вони зустрілися з очільниками обласних держадміністацій, розповіли про значення системи територіальної оборони для підвищення обороноздатності України та етапи створення БрТрО в кожній області. Така форма організації і військової підготовки патріотично налаштованого населення дасть можливість сформувати пояс безпеки в Україні та гарантувати мирне життя і захист мирного населення.

Олександр Турчинов, говорячи до бійців бригади тероборони Чернігівщини, зазначив: "На ваших шевронах написано "Захистимо свій дім - захистимо Україну", і це гасло є визначальним для реформованої системи нашої країни". Він відзначив, що Чернігівщина зараз показала майстер-клас іншим областям в плані підготовки і проведення зборів, а також дала приклад справжнього патріотизму - дієвого, рішучого, з міцними кулаками.

Міністр оборони України Степан Полторак зазначив, що створення в областях бригад тероборони підвищить боєздатність України мінімум вдвічі.

Сергій Попко нагадав, що забезпеченням підрозділів територіальної оборони мають займатися не лише військові, а й місцеві органи влади - зокрема, обладнання складів для зберігання майна бригад, місць для розташування бійців БрТрО на час навчань та виконання задач за призначенням тощо.

Бійці бригади продемонстрували вищому командуванню та очільникам областей рівень своєї підготовки і навченості, якого вони змогли досягти за ці два тижні напружених тренувань. Гості відзначили злагодженість дій підрозділів резервістів, які в режимі реального часу відпрацьовують завдання із прикориття ділянки державного кордону, забезпечення руху військових колон, ізоляції району бойових дій, оборони важливих об'єктів.


Оперативне командування "Північ"‎

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.