На Чернігівщині привітали переможців ІІ етапу конкурсу “Кращий державний службовець”
21 червня в обласній державній адміністрації відбулися урочисті збори до Дня державної служби. У рамках урочистостей також відбулося підбиття підсумків ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у Чернігівській області. Всього за 2009-2012 роки в конкурсі взяло участь 793 державних службовців Чернігівської обласної та районних державних адміністрацій.
Переможці ІІ етапу конкурсу “Кращий державний службовець”
Цьогорічний п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться в контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Президентської програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.
Так, переможцем ІІ туру серед державних службовців обласної державної адміністрації стали:
у номінації “Кращий керівник” – Юлія Прима, заступник начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Чернігівської облдержадміністрації;
у номінації “Кращий спеціаліст” – Сергій Яковенко, головний спеціаліст сектору музейної роботи та охорони культурної спадщини головного управління культури і туризму та охорони культурної спадщини облдержадміністрації.
Серед державних службовців районних державних адміністрацій переможцями визначено:
у номінації “Кращий керівник” – Олесю Зубок, начальника відділу планування доходів та аналізу виконання бюджету фінансового управління Ріпкинської райдержадміністрації;
у номінації “Кращий спеціаліст” – Людмилу Шпак, головного економіста бюджетного відділу фінансового управління Куликівської райдержадміністрації.
Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко вручив переможцям Почесні грамоти і цінні подарунки та висловів сподівання, що вони достойно представлять Чернігівську область у заключному турі конкурсу, який відбудеться восени у Києві.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.