Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 22:22:36

Постійна комісія облради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики провела своє чергове засідання

28.11.2017   09:31Агенцiя

27 листопада відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики, яке провів її очільник Дмитро Іванов.

У її роботі взяли участь депутати постійної комісії Наталія Дроненко та Лариса Осадчук, голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач, начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області Валерій Йовенко, начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту економічного розвитку ОДА Юрій Сухомлин, Президент АГС "Совість" Володимир Демиденко та інші.

Насамперед, депутати розглянули звернення антикорупційної громадської спілки «Совість» шодо передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області об'єктів державного майна, що входять до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і розташовані на територіях населених пунктів Чернігівської області, лист Громадської ради при Чернігівській ОДА щодо передачі з державної у комунальну власність територіальних громад Чернігівської області енергетичних мереж, розташованих в межах населених пунктів Чернігівської області.

Заслухавши інформацію керівника антикорупційної громадської спілки «Совість», депутати постійної комісії вирішили прийняти її до відома, оскільки дане питання спершу потребує доопрацювання на законодавчому рівні.

Далі очільник комісії поінформував колег про хід виконання рекомендацій постійної комісії від 21 лютого 2017 року «Про стан реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – III фаза» у Чернігівській області за підсумками 2016 року».

Як було наголошено, в області за сприяння органів виконавчої влади та місцевого самоврядування успішно завершується реалізація третьої фази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Важливим у просуванні сталого розвитку на основі попередніх меморандумів з 2008 року в рамках Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», що фінансувався Європейським Союзом та впроваджувався ПРООН («Проект МРГ»), є підписання у листопаді поточного року обласною державною адміністрацією та обласною радою Меморандуму про продовження і розширення партнерства, започаткованого на цій основі.

За словами голови постійної комісії Дмитра Іванова, залишається відкритим питання запровадження конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Чернігівській області. Він наголосив: оскільки ця тема є актуальною на сьогодні, то комісія вважає за доцільне розробити Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Чернігівській області на 2018-2020 роки та подати її на затвердження обласної ради.

Ця Програма надасть можливість вирішувати проблеми соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів на базовому рівні.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.