Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 13:55:00

Влада Чернігова просить надати вибуху газу у житловому будинку статусу надзвичайної ситуації регіонального рівня

01.06.2012   17:06

Влада Чернігова звернулася до Міністерства надзвичайних ситуацій надати вибуху газу у житловому будинку по вул. 50 років ВЛКСМ,36, що стався у березні, статусу надзвичайної ситуації регіонального рівня. Як повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов, до міністерства вже передано відповідне звернення та пакет документів.

За словами керівника міста, у квітні цю подію кваліфіковано як надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Однак за зверненнями громадян було залучено незалежних експертів, які виконали технічну оцінку стану конструкцій будинку. За результатами обстеження зруйнованих і пошкоджених будівельних конструкцій аварійного житлового будинку, встановлено, що матеріальні збитки і втрати складають 16,5 млн. грн.

“За обсягами збитків ця ситуація може кваліфікуватися як надзвичайна ситуація регіонального рівня. Відповідне рішення має прийняти республіканська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій”, – сказав О.Соколов. Він також додав, що тільки потім свої висновки мають ще зробити Міністерство регіонального розвитку та будівництва, Міністерство економіки та Міністерство фінансів. За їхніми пропозиціями, на засіданні Кабінету Міністрів України має бути розглянуто питання про виділення коштів на відшкодування збитків.

“Шлях непростий, але його треба пройти”, – сказав міський голова.

На його думку, найоптимальнішим шляхом відшкодування збитків для постраждалих мешканців стане виплата грошової компенсації, за яку кожен з них зміг би придбати житло. О.Соколов пояснив, що виділити рівнозначне житло досить складно, оскільки існує необхідність проведення тендерних процедур, а також важко знайти у нових будинках квартири такої ж площі, адже вибух стався у “хрущовці”.

Останні новини Чернігівщини

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація

«Велике будівництво»: в Обласному молодіжному центрі розпочалася реставрація 12:46

На базі Чернігівського обласного молодіжного центру, що в приміщенні колишнього кінотеатру ім. Щорса, буде створено Хаб соціального партнерства підприємництва та інституційного розвитку.

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки

Закінчується термін подання декларації за 2020 рік для отримання податкової знижки 12:43

Повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна скориставшись правом на податкову знижку,

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора

Поліція Чернігівщини встановлює обставини смертельної ДТП за участю вантажівки і трактора 12:42

Внаслідок автопригоди одна людина загинула, ще одна – госпіталізована. На місці події працює слідчо-оперативна група поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр.

Майже 5000 га офіційних лісів з'явиться у Корюківській громаді впродовж 2022-2023 рр. 12:40

Про це повідомив голова Корюківської міської громади Ратан Ахмедов.

 Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини

Правом на податкову знижку скористалися 4,5 тис мешканців Чернігівщини 12:33

Протягом січня–листопада 2021 року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 4,5 тисяч мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету 12,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.