Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:45:10

Влада Чернігова просить надати вибуху газу у житловому будинку статусу надзвичайної ситуації регіонального рівня

01.06.2012   17:06

Влада Чернігова звернулася до Міністерства надзвичайних ситуацій надати вибуху газу у житловому будинку по вул. 50 років ВЛКСМ,36, що стався у березні, статусу надзвичайної ситуації регіонального рівня. Як повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов, до міністерства вже передано відповідне звернення та пакет документів.

За словами керівника міста, у квітні цю подію кваліфіковано як надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Однак за зверненнями громадян було залучено незалежних експертів, які виконали технічну оцінку стану конструкцій будинку. За результатами обстеження зруйнованих і пошкоджених будівельних конструкцій аварійного житлового будинку, встановлено, що матеріальні збитки і втрати складають 16,5 млн. грн.

“За обсягами збитків ця ситуація може кваліфікуватися як надзвичайна ситуація регіонального рівня. Відповідне рішення має прийняти республіканська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій”, – сказав О.Соколов. Він також додав, що тільки потім свої висновки мають ще зробити Міністерство регіонального розвитку та будівництва, Міністерство економіки та Міністерство фінансів. За їхніми пропозиціями, на засіданні Кабінету Міністрів України має бути розглянуто питання про виділення коштів на відшкодування збитків.

“Шлях непростий, але його треба пройти”, – сказав міський голова.

На його думку, найоптимальнішим шляхом відшкодування збитків для постраждалих мешканців стане виплата грошової компенсації, за яку кожен з них зміг би придбати житло. О.Соколов пояснив, що виділити рівнозначне житло досить складно, оскільки існує необхідність проведення тендерних процедур, а також важко знайти у нових будинках квартири такої ж площі, адже вибух стався у “хрущовці”.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.