Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 13:29:52

Завтра вибори старост

10.06.2017   10:31

Завтра, 11 червня, в Іванівській об’єднаній територіальній громаді, що у Чернігівському районі обиратимуть старост.

Зокрема, старост Количівки, Красного, до складу колишньої Краснянської сільради входять також Золотинка та Скорінець, Ладинки, входить село Друцьке та Слободи. До складу Слобідської сільради (колишньої) входять села Вікторівка, Драчівщина та Буди.

Крім того, у виборчому окрузі №2 цієї ж громади, відбудуться вибори депутата ради ОТГ.

Водночас, вибори пройдуть і в інших селах Чернігівського району. Там, поки, нема ОТГ, але сільські голови, з тих чи інших причин також відсутні. Щоб заповнити ці вакансії на території Роїщенської та приміської, Новобілоуської сільских рад, відбудуться вибори сільських голів.

Результати волевиявлення дивіться на нашому сайті наступного дня після виборів, 12 червня.


http://otg.cn.ua/?p=3054

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

17 листопада: цей день в Україні і світі

17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05

День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини