Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 12:12:55

Чи вдасться подолати енергетичні монополії?

07.04.2017   11:36Агенцiя

Геноцидом української економіки називають підприємці Чернігівщини свої взаємини з енергопостачальними організаціями. Проблемам співпраці, а точніше, її відсутності між бізнесом та енергетиками було присвячене засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, проводив яке перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Вказана проблема розвивається вже не один рік. І стільки ж підприємці Чернігівщини намагаються її розв’язати. Суть її — у надзвичайно завищеній, на думку підприємців, вартості послуг енергопостачальників, обумовленій, з-поміж іншого, і їх монопольним становищем на ринку.

Як зазначив голова обласної «Асоціації роботодавців Чернігівщини» Сергій Берестовий, у пошуках справедливості вони обійшли вже всі інстанції — від безпосередньо «Чернігівобленерго» та облдержадміністрації до комітетів Верховної Ради та НКРЕ. Залишилась єдина і найвпливовіша — Президент України. Тому підприємці просять керівництво облдержадміністрації написати відповідне звернення до Президента України щодо врегулювання тарифних питань та обмеження монополій в енергетиці.

— Якщо нас не почують таким чином, відбудеться всеукраїнська акція, про яку ми вже говорили з колегами з інших областей, —попередили підприємці про свій можливий масовий протест.

Володимир Демиденко, керівник Антикорупційної громадської спілки «Совість» та Віктор Лазар, голова Спільного представницького органу роботодавців області запропонували також звернутися до обласної ради з пропозицією ініціювати передачу до обласної комунальної власності енергопостачальних мереж.

Віктор Лазар запевнив, що підприємці Чернігівщини готові придбати техніку для обслуговування цих мереж і передати її відповідному комунальному підприємству. На його переконання, подолання проблеми з підключенням та можливостями споживання електроенергії суттєво активізує розвиток бізнесу в області і, відповідно, у кілька разів збільшить надходження до бюджету.

Подібний позитивний досвід вже має місто Славутич. Тож учасники наради запропонували вивчити його і перейняти.

Підсумовуючи діалог з підприємцями, Леонід Сахневич доручив фахівцям Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації запротоколювати внесені під час засідання пропозиції та проаналізувати можливості їх реалізації.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів 09:47

Вертольоти і танки, бронетранспортери та ракети, мобільні радарні системи і радіостанції – це лише невеличкий перелік озброєння та військової техніки, які випробовують військові з Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, який вже більше п’яти років дислокується в Чернігові.

До Дня Збройних сил України представили книги із серії

До Дня Збройних сил України представили книги із серії "Історії українських воїнів" 09:34

Американець із позивним «Техас», який проміняв службу в морській піхоті США на український Донбас, німець, грузини, вірмени, азейбарджанці... Усі вони прийшли воювати за незалежність нашої держави пліч-о-пліч з українцями. Усі вони – герої серії видань серії «Історії українських воїнів», реалізованих журналом «Військо України».

Артистки філармонійного центру - для підопічних Замглайського психоневрологічного інтернату

Артистки філармонійного центру - для підопічних Замглайського психоневрологічного інтернату 09:23

Кілька років тому артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм взяли своєрідне “мистецьке” шефство над підопічними Замглайського психоневрологічного інтернату, що у Ріпкинському районі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 грудня до 8:00 6 грудня 2019 року.

"Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції". ВІДЕО 08:31

Прес-конференція "Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції" відблася 5 грудня в Прес-центрі «Чиста Політика».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини