Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 грудня, 02:25:59

Прийнятий законопроект №2309а-д стане відправною точкою медичної реформи – Сергій Березенко

07.04.2017   11:33Агенцiя

Прийнятий сьогодні парламентом законопроект №2309а-д важливий як для лікарів, так і для пересічних українців, адже він стане відправною точкою медичної реформи, - заявив заступник голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко, який є співавтором закону.

Він підкреслив, що «тепер державні та комунальні заклади охорони здоров’я отримають функції автономного господарювання, тобто – господарської, управлінської та фінансової самостійності. Пацієнти – право вибору, де і у кого отримувати медичні послуги саме за бюджетні кошти, а лікарі – можливість отримувати гідну зарплату».

Сергій Березенко пояснив, що закон фактично змінює систему фінансування медичної галузі, створює передумови здорової конкуренції серед бюджетних медичних закладів тим самим ламаючи корупційну складову.

«Тобто, дохід лікаря залежатиме від його затребуваності серед пацієнтів. Тільки тоді він буде зацікавлений надати пацієнтові найякісніше лікування», – наголосив народний депутат.

Разом з тим він відмітив, що законом передбачені важливі запобіжники: заборона приватизації державних і комунальних лікарень при переведенні їх зі статусу бюджетних установ до статусу некомерційних підприємств та механізм контролю діяльності головного лікаря громадянами, шляхом створення наглядових рад при закладах охорони здоров’я, які будуть формуватися власниками лікарень, тобто, місцевими громадами.


http://solydarnist.org/?p=112652

Останні новини Чернігівщини

Нова назва ЧНТУ -

Нова назва ЧНТУ - "Чернігівська політехніка". ДОКУМЕНТ 18:23

Відповідно до наказу МОНУ від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка».

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія 18:04

Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори.

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно 17:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській загальноосвітній школі № 7.

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019 17:55

В рамках проєкту «Безпечне харчування» для Сновського навчально-виховного комплексу придбали меблі та обладнання для їдальні на суму більше 80 тис.грн, йдеться на сайті громади.

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія”

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія” 17:48

Більше за нього номінувався на “Оскар” лише Волт Дісней. Двадцять чотири “Греммі”, п’ять “Оскарів”, сім кінопремій Британської академії, шість “Еммі”, чотири “Золотих Глобуси”... Саме його саундтрек до “Зоряних воєн” названий Американською академією кіномистецтва кращою музикою для кіно всіх часів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини