Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 12:21:04

Дії правоохоронців у Носівському районі правомірні й чітко регламентовані законом

16.12.2016   11:06

Поліція підкреслює, що опублікована на Інтернет-ресурсах інформація та звернення про нібито неправомірні дії правоохоронців (органів поліції та прокуратури) в Носівському районі є безпідставною.

Днями до правоохоронних органів Носівського району із заявою звернулися громадяни, вказавши на ряд осіб, які можуть бути причетні до схем підкупу виборців в ході передвиборчих перегонів в об’єднаній територіальній громаді в Носівському районі.

Дана заява була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 статті 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборців) - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

Саме в рамках цього кримінального провадження органами прокуратури та поліції проводяться слідчі дії, триває стандартна перевірка отриманої інформації. Єдиною метою цих дій є встановлення істини у кримінальному провадженні, будь-яких інших мотивів правоохоронні органи не переслідують.

Вчора правоохоронцями (прокуратурою та поліцію Носівського району) проводилися процесуальні дії, які чітко регламентуються законом. Двом громадянам були вручені повістки. Це відбулося у проміжку часу з 18-ї до 19-ї години, що ніяк не суперечить вимогам законодавства: процесуальні дії (в тому числі й вручення повісток) дозволяється проводити до 22-ї години.

Отже будь-які порушення в діях правоохоронців - відсутні.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини