Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 17:19:40

Дії правоохоронців у Носівському районі правомірні й чітко регламентовані законом

16.12.2016   11:06

Поліція підкреслює, що опублікована на Інтернет-ресурсах інформація та звернення про нібито неправомірні дії правоохоронців (органів поліції та прокуратури) в Носівському районі є безпідставною.

Днями до правоохоронних органів Носівського району із заявою звернулися громадяни, вказавши на ряд осіб, які можуть бути причетні до схем підкупу виборців в ході передвиборчих перегонів в об’єднаній територіальній громаді в Носівському районі.

Дана заява була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 статті 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборців) - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

Саме в рамках цього кримінального провадження органами прокуратури та поліції проводяться слідчі дії, триває стандартна перевірка отриманої інформації. Єдиною метою цих дій є встановлення істини у кримінальному провадженні, будь-яких інших мотивів правоохоронні органи не переслідують.

Вчора правоохоронцями (прокуратурою та поліцію Носівського району) проводилися процесуальні дії, які чітко регламентуються законом. Двом громадянам були вручені повістки. Це відбулося у проміжку часу з 18-ї до 19-ї години, що ніяк не суперечить вимогам законодавства: процесуальні дії (в тому числі й вручення повісток) дозволяється проводити до 22-ї години.

Отже будь-які порушення в діях правоохоронців - відсутні.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.