Працівники пенітенціарної служби отримали ключі від нових квартир у Чернігові
4 травня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко, начальник департаменту кадрового забезпечення та охорони здоров’я Державної пенітенціарної служби України, генерал-майор внутрішньої служби Сергій Зінченко, начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк вручили ключі від квартир у новобудові родинам співробітників служби.

У будинку по вул. Незалежності, 80 свої довгоочікувані квартири отримали 33 родини атестованих співробітників та пенсіонерів, звільнених у запас або відставку, які понад 20 років перебували на квартирному обліку.
Загальна площа квартир становить 3261 кв.м. Будинок споруджено за державні кошти за сприяння Державної пенітенціарної служби України. Вартість будівництва склала 12,5 млн грн.
Після перерізування символічної червоної стрічки почесні гості оглянули квартири, щоб перевірити їх якість.
Новосели висловили вдячність керівництву Державної пенітенціарної служби за те, що навіть під час кризи знаходиться можливість вирішувати соціально-побутові проблеми працівників служби.
Гості ж побажали щасливим власникам нових квартир міцного здоров’я, добробуту, впевненості у завтрашньому дні та всіляких гараздів.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.