Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 01:51:56

Сергій Андрос провів прийом громадян. Але у незвичному форматі

25.10.2011   17:32

Приймальня народного депутата України Партії регіонів Сергія Андроса працює в Чернігові лише кілька місяців, але за цей час вона стала популярною та відомою серед жителів нашого міста. До нього люди йдуть зі своїми проблемами, горем та бідами. І кожному тут знайдеться добре слово, вчасна допомога та порада.

Сьогоднішній прийом громадян відрізнявся від інших тим, що на ньому були присутні представники органів місцевого самоврядування шкіл міста Чернігова. А сталося це тому, що Сергій Олександрович запропонував школярам на власні очі побачити як проводиться прийом громадян, які проблеми доводиться розв'язувати та вирішувати. 

"Це дуже добре коли молодих людей цікавить політика і процеси, які відбуваються в країні, принцип формування законодавчого органу. Я так бачу, що і у своїх школах Ви також маєте власні органи самоврядування. І це добре", - зазначив на початку зустрічі депутат. Він розповів якими законами та нормами регламентується діяльність народного обранця.
"Є чотири тижні в місяць: перший тиждень - це пленарний тиждень, другий - робота в комітетах і фракціях, третій - пленарний, четвертий - робота в регіоні з виборцями", - пояснив принцип роботи народного депутата Сергій Олександрович.

Перш ніж розпочати прийом, пан Андрос запропонував голові учнівського міського парламенту Івану Зайцю та президенту шкільної республіки Галині Козловій зайняти місце поруч із собою, щоб брати участь у прийомі громадян.

Одним із відвідувачів був Анатолій Васильович, який вже два роки судиться з одним банком-банкрутом через невиплату депозиту. Після з'ясування всіх деталей та обставин справи, з якою звернувся пан Анатолій, народний депутат пообіцяв, що направить депутатські запити до Міністерства Юстиції, прокуратури та Нацбанку.

Не обділив депутат увагою і літню жінка, квартирі якою, за її словами, одна із фірм мобільного зв'язку завдала шкоди. І вона прийшла до Сергія Олександровича з проханням допомогти вирішити це спірне питання.

По закінченню прийому школярі поділилися власними враженнями від почутого та побаченого та задали багато запитань народному депутату. Вони стосувалися різних тем. Одним з питань було стосовно відповідей різних інстанцій на запити. Учень 11-А класу школи №12 Іван Заєць запитав чи будуть відповіді на запити народного депутата і звичайного громадянина відрізнятися.
 
"Звичайно можуть бути різні відповіді. Відповідь може бути формальною, може бути частково по суті, і відповідь може бути конкретною. На звернення народного депутата, на жаль, з 10 відповідей надходить десь половина формальних відповідей, але у депутата є ще один важіль впливу - депутатський запит, на який вже відповідь має бути 226 народним депутатам", - пояснив народний обранець. - А інколи, коли проводиш особистий прийом або просто спілкуєшся з людьми інколи просто достатньо того щоб зателефонувати потрібному чиновнику і пояснити, що потрібно людям допомагати". І додав: "Всі, хто приходить на прийом до народного депутата, розраховують, що питання вирішиться. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб це вирішити".

Ще одне з питань стосувалося "історії успіху" депутата Сергія Андроса. Він розповів про свій життєвий шлях: "У мене звичайна доля простого радянського хлопця. Батько був водієм-дальнобійником, мама - медсестра. Я після закінчення школи, поступив на службу в міліцію. Відслужив там 12 років, потім звільнився". На думку народного обранця в ті часи було чесніше буде написати рапорт про звільнення, ніж працювати. "З 1995 до 2003 року я займався бізнесом. Були гарні вчителі та справжні друзі, які мене навчили як вести бізнес правильно, - продовжив розповідь депутат. - А у 2002 році знаєте як то кажуть, "Якщо ти не займаєшся політикою, то це не значить що вона не займається тобою" і оскільки у своїй господарській діяльності я ніби вийшов на певний рівень, то став розуміти, що не можливо тільки займатися власною справою. Тоді оскільки мені були близькими ідеї лібералізму я став членом Ліберальної партії. Так розпочався мій політичний шлях. А вже у 2004 році я вийшов з Ліберальної через те, що її керівництво було на стороні Помаранчевої команди, а мені ці ідеї не були близькими, і в цьому ж році я вступив до Партії регіонів, пережив з партією всі злети-падіння, важкі та добрі часи. А вже у 2006 році за результатами парламентських виборів я став народним депутатом Верховної Ради України V скликання, а у лютому 2011 року - народним депутатом Верховної Ради України VІ скликання".

Цікаво дітям було почути і про долю України та ситуацію, що склалася навколо Євросоюзу та віз, про те, які професії у майбутньому будуть користуватися попитом і яку спеціальність посадовець порадить їм обрати. Щодо професії, то на думку Сергія Андроса краще порадитися з вчителями та викладачами, які знають про здібності та таланти. А від себе порадив: "Вивчайте мову англійську та китайську".

Після цього школярі подякували за дуже змістовний та корисний урок і пішли займатися своїми справами, а народний депутат продовжив приймати громадян.

Своїми враженнями від зустрічі та прийому громадян поділилися Іван Заєць та Галина Козлова.

Учениця 10 класу Козлова Галина розповіла: "В результаті зустрічі я зрозуміла, що народний депутат - це не тільки людина з телевізора, а це людина з якою можна прийти порадитися, розповісти про свої проблеми і вона тобі дійсно допоможе і буде завжди поруч з тобою якщо тобі це справді потрібно". І додала, що після цієї зустрічі у неї з'явилися думки як дещо змінити в шкільному самоврядуванні так, щоб щоб було краще.

Голова міського учнівського парламенту Заєць Іван сказав, що йому дуже сподобалося як розмовляє Сергій Олександрович. "Я почув від нього те, що мав почути від лідера. Я вважаю, що його праця подобається йому і депутатська діяльність - це те, що він має любити по своєму життю. На мою думку, всі кому до вподоби така активна діяльність мають займатися цим. І якщо це справді є в серці і в душі, то справді має вилитися в наше майбутнє.
Під час прийому громадян, який проводив депутат я побачив реалії життя, тому що приходять люди зі своїми проблемами. Я вважаю, що народний депутат - це є прямий зв'язок людей з вищими інстанціями і саме ця людина має допомагати простим людям".

Ось на такому позитивному настрої і пройшла зустріч школярів з народним депутатом Сергієм Андросом: і справу зробили, і поспілкувалися, і гарних вражень отримали.
 

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини