Продовжується підготовка до XIІ щорічного журналістського фестивалю “Золотий передзвін Придесення”
Засідання оргкомітету, яке 19 квітня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, продовжило підготовку до XIІ міжнародного фестивалю журналістів регіональних ЗМІ “Золотий передзвін Придесення”.

Цей щорічний журналістський фестиваль проводиться на виконання обласної Програми підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012–2015 роки.
За традицією, яка склалася впродовж дванадцяти років, місцеві журналісти, редактори, власні, спеціальні, позаштатні кореспонденти газет, телебачення, радіомовлення Чернігівської області протягом року пишуть, творять, аби підтвердити свій фаховий рівень і піднести значимість журналістської праці. Роботи потім подаються на розгляд оргкомітету фестивалю.
Наша область – єдина в Україні, яка проводить такий захід на честь професійного свята журналістів.
На сьогоднішньому засіданні члени оргкомітету обговорили та затвердили план заходів з проведення фестивалю та номінації. Цього року кращі журналісти визначатимуться за такими номінаціями:
• Кращий журналіст друкованих ЗМІ
• Кращий журналіст радіо
• Кращий журналіст телебачення
• Кращий керівник друкованих ЗМІ
• Кращий керівник електронних ЗМІ
• Кращий телеоператор
• Відкриття року (журналіст працює в редакції до 3-х років, вік – до 25 років включно)
• За відданість професії
• Кращий ведучий FM-мовлення
• Кращий спортивний журналіст (матеріали спортивної тематики, ЄВРО-2012, року здорового способу життя)
• На сторожі прав людини (матеріали правового всеобучу громадян)
• Перлини Чернігівщини (матеріали про історико-культурні пам’ятки, музейну справу, її відродження)
• Міжнародний конкурс робіт журналістів Чернігівської, Брянської, Гомельської областей “Слов’янське перехрестя” (матеріали про співпрацю з Гомельською та Брянською областями, Єврорегіон “Дніпро”)
Родзинкою нинішнього фестивалю регіональних засобів масової інформації “Золотий передзвін Придесення” стане те, що його заключний етап пройде на початку червня в місті Ніжині. Тож організатори заходу докладуть максимум зусиль, щоб його програма була насиченою й цікавою.
Гостями фестивалю традиційно стануть колеги з Російської Федерації та Республіки Білорусь.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).