Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 06:08:06

Обговорили питання взаємодії органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади

12.04.2012   08:36

11 квітня в обласній раді пройшли збори представників сільських та селищних рад Чернігівської області.

У роботі зборів взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, голова Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Парафіївський селищний голова Валентина Карпенко, голови районних рад, сільські та селищні голови з кожного району.

 В ході зборів було обговорено питання взаємодії органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади по вирішенню актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 «Злагоджена співпраця органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яка склалась в області за останні роки, дозволяє оперативно й адекватно реагувати на виклики, що стоять перед нами, зосередитись на пошуку шляхів вирішення проблемних питань регіону та забезпечення економічного розвитку» - зазначив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

 За його словами, результатом такої співпраці між обласною радою та облдержадміністрацією у минулому році стало прийняття 36-ти регіональних програм з різних напрямків. Насамперед, це – Середньострокова Програма соціального розвитку області «Чернігівщина – 2015. Спільний шлях до добробуту», яка стала регіональним втіленням президентського курсу загальнодержавних реформ та основою для розроблення щорічних програм соціально-економічного розвитку області, а також районів, міст і сільських населених пунктів.

 Як зазначив голова облдержадміністрації підсумки роботи у 2011 році свідчать про подальше закріплення в області позитивних тенденцій в переважній більшості сфер економічної діяльності. За рейтинговою оцінкою Кабінету Міністрів України результатів діяльності у 2011 році Чернігівська область увійшла до десятки кращих областей України.

 Нині в області триває цілеспрямована робота щодо реалізації завдань, поставлених Главою та Урядом держави в контексті системного реформування країни. Указом Президента України затверджено Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ.

 Черговим кроком на шляху до створення в країні умов для розвитку соціально стабільного, консолідованого суспільства стали нові соціальні ініціативи Президента України.

 «Кожен із намічених напрямів соціальних ініціатив передбачає реальні механізми, які дозволять розв’язати цілу низку соціальних проблем. Це, насамперед, необхідність виправити механізм перерозподілу доходів, допомогти подолати прірву майнового розриву між різними верствами населення, сприяти розвитку середнього класу, створити ефективну систему захисту громадян від соціальних ризиків» - зазначив голова облдержадміністрації.

 Результатом роботи зборів стало підписання Меморандуму про співпрацю між регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Чернігівської області, Чернігівською обласною радою та Чернігівською обласною державною адміністрацією, яку підписали відповідно голова Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Парафіївський селищний голова Валентина Карпенко, голова обласної ради Анатолій Мельник, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Також були обрані представники сільських та селищних рад Чернігівської області на загальні збори Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).