Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 09:16:42

Автопробіг на підтримку Надії Савченко в Чернігові. ВІДЕО

14.03.2016   09:37Агенцiя

Автопробіг на підтримку політв’язнів, зокрема Надії Савченко, відбувся в Чернігові 13 березня. У ньому взяли участь близько двох десятків автівок . У межах заходу учасники під'їжджали до об'єктів російського бізнесу в місті з єдиною вимогою: "Забирайся геть!"

Організаторами цього заходу в місті стали ГО «Третя Позиція», ГО «Самооборона Майдану», ГФ «Самооборона Чернігівщини», ГІ «Вільні люди», ГО «Перша Чернігівська сотня» та інші.

Одним із аспектів заходу було за словами координатора «Самооборони Чернігівщини» Олесандра Ясенчука: «Навідатися на об’єкти російського бізнесу та закликати громадян не підтримувати своєю копійкою російський бізнес, адже кожна гривня їм – це патрон у наш бік…»

У межах заходу автомобілісти відвідали такі об’єкти російського бізнесу в Чернігові, як страхова компанія «Провідна», Камаз-центр, «АІС-Чернігів», «Сбербанк Росії» та інші. Проте, в зв’язку з вихідним днем, усі вони були зачинені. Учасники акції залишили на їх дверях листівки «Забирайся геть!», фотографії Надії Савченко з приписом «Чернігів з Надією» та наліпки «Я люблю Україну».

Сам автопробіг тривав близько двох годин, стартував він з Красної площі й там завершився. До четверга громадські діячі планують направити запит до міської влади, щоб вони швидше звернулися до уряду держави з метою вирішення питання закриття російського бізнесу не тільки в Чернігові, але й в усій Україні.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах 09:13

У Чернігові в останній тиждень спостерігається зменшення зайнятості пацієнтами з діагнозом COVID-19 ліжко-місць у профільних відділеннях міських лікарень. Про це 30 листопада, повідомили на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця 09:02

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця, який розшукується компетентними органами іноземної держави для відбуття покарання за торгівлю людьми

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області 08:59

1 грудня розпочинається 18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Чернігівській області

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19 08:49

11 960 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 088 дітей та 207 медпрацівників.

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури 08:41

Рік тому під надійну охорону Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшли всі судові установи, які відправляють правосуддя в обласному центрі.