Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 20:10:27

В обласній раді обговорено шляхи врегулювання проблемних питань на Смолинському торфозаводі

11.03.2016   09:03

10 березня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду з розгляду звернення колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф».

У нараді взяли участь депутати обласної ради Дмитро Блауш та Сергій Пащенко, директор ДП «Чернігівторф» Павло Яремко і начальник дільниці з видобутку та переробки торфу в с.Смолин ДП «Чернігівторф» Андрій Страхов, а також депутат Чернігівської райради Валентина Огієнко і Смолинський сільський голова Іван Смирнов, представник інвестиційної компанії.

Присутні обговорили шляхи вирішення ситуації, що склалася на Смолинському торфозаводі, та зосередили увагу на проекті Меморандуму про співробітництво між Чернігівською обласною радою, державним підприємством «Чернігівторф», трудовим колективом дільниці по видобутку та переробки торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф» та Смолинською сільською радою.

Проект цього чотирьох стороннього документу передбачає підписання соціальної угоди ДП «Чернігівторф» зі Смолинською сільською радою, укладання колективного договору із трудовим колективом, врегулювання проблемних питань. Також в проекті Меморандуму визначено низку інших напрямів співробітництва, метою яких є створення законодавчих, економічних, інвестиційних умов для сприяння подальшої успішної, рентабельної діяльності дільниці по видобутку та переробці торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф».

Учасники наради вирішили повернутися до розгляду зазначеного питання після розробки графіка погашення заборгованості по заробітній платі, календарного плану модернізації виробництва тощо.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.