Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 14:14:45

В обласній раді обговорено шляхи врегулювання проблемних питань на Смолинському торфозаводі

11.03.2016   09:03

10 березня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду з розгляду звернення колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф».

У нараді взяли участь депутати обласної ради Дмитро Блауш та Сергій Пащенко, директор ДП «Чернігівторф» Павло Яремко і начальник дільниці з видобутку та переробки торфу в с.Смолин ДП «Чернігівторф» Андрій Страхов, а також депутат Чернігівської райради Валентина Огієнко і Смолинський сільський голова Іван Смирнов, представник інвестиційної компанії.

Присутні обговорили шляхи вирішення ситуації, що склалася на Смолинському торфозаводі, та зосередили увагу на проекті Меморандуму про співробітництво між Чернігівською обласною радою, державним підприємством «Чернігівторф», трудовим колективом дільниці по видобутку та переробки торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф» та Смолинською сільською радою.

Проект цього чотирьох стороннього документу передбачає підписання соціальної угоди ДП «Чернігівторф» зі Смолинською сільською радою, укладання колективного договору із трудовим колективом, врегулювання проблемних питань. Також в проекті Меморандуму визначено низку інших напрямів співробітництва, метою яких є створення законодавчих, економічних, інвестиційних умов для сприяння подальшої успішної, рентабельної діяльності дільниці по видобутку та переробці торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф».

Учасники наради вирішили повернутися до розгляду зазначеного питання після розробки графіка погашення заборгованості по заробітній платі, календарного плану модернізації виробництва тощо.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини