Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:15:45

ЩОДЕННИК КАНДИДАТА: використання виборчого фонду - перший фінансовий звіт

10.07.2015   17:12Агенцiя

Із 127 зареєстрованих кандидатів у народні депутати по 205 виборчому округу проміжний фінансовий звіт здали лише 14 чоловік, інформація була оприлюднена ЦВК.

Відповідно до цієї інформації лише п’ятеро кандидатів у виборчий фонд вкладали власні кошти.  У дев’яти з 14 виборчий фонд формувався завдяки добровільним внескам виборців. Лише два кандидати мають у фонді тільки власні гроші.

Найбільший виборчий фонд має кандидат у народні депутати Геннадій Корбан – 2,5 млн. грн. – таку цифру зазначено у документі. Причому вся сума – власний внесок кандидата. На другому місці за розміром виборчого фонду  -  774 тис.грн. - Сергій Березенко. Його фонд повністю був утворений за рахунок добровільних внесків. Третім є Юрій Тарасовець, у якого виборчий фонд складається з двох частин – 200 тис.грн. власні кошти і 262,5 тис. грн. пожертви громадян.

Троє учасників виборчих перегонів, які подали звіти, взагалі не мають жодної копійки на рахунку.

Кандидати витрачали свої гроші для виготовлення агітаційної та сувенірної продукції, висвітлення власної діяльності у ЗМІ та інших організаційних моментів. Найбільше грошей 1,09 млн. грн. було використано на поліграфію, сувенірну продукцію, тощо. На розміщення інформації у чернігівських ЗМІ було витрачено 693 тис.грн., на розміщення зовнішньої реклами – 395,5 тис.грн.

Всього за перший звітний період кандидатами було офіційно використано на виборчу кампанію близько 3 мільйонів гривень.

Діаграма 1 - Розмір виборчого фонду кандидата, грн.

Діаграма 2 - Витрати кандидата в народні депутати за звітний період, грн.

Нагадуємо, що кандидати, відповідальні за зв’язки зі ЗМІ та уповноважені особи щоденно до 22.00 можуть надіслати короткий текстовий звіт обсягом до 500 знаків про роботу кандидата в окрузі. Повідомлення надсилати на електронну адресу cg.monitor@gmail.com. Інформація оприлюднюватиметься у "Щоденнику кандидата" на сайті "Чернігівський монітор".

Проект "
Щоденник кандидата" є позапартійним і не фінансується жодним кандидатом в народні депутати, політичною партією або благодійним фондом. І є власним проектом "Чернігівського монітору".
При передруку або використанні посилання на «Чернігівський монітор» обов’язкове.

До теми

"ЩОДЕННИК КАНДИДАТА" ЗА 3-4 ЛИПНЯЩОДЕННИК КАНДИДАТА ЗА 2 ЛИПНЯ: ПРО ПРИЙМАЛЬНІ, ВИБОРЧІ ФОНДИ ТА ГАСЛА
ВИБОРИ НАРОДНОГО ОБРАНЦЯ У ЧЕРНІГОВІ – ЩО ДАЛІ?
"Щоденник кандидата": географія та професії 
"Щоденник кандидата" розповідатиме чернігівцям про вибори у 205 окрузі

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.