Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 05:55:02

Прокурор Чернігівської області зустрівся з мітингувальниками

16.06.2015   16:39Агенцiя

Сьогодні до учасників мітингу, який відбувся в центрі міста Чернігова та учасники якого підійшли в тому числі й до прокуратури області, вийшов прокурор області Віктор Носенко.

Він прийняв звернення протестувальників і запевнив їх у тому, що прокуратура у будь-якому випадку захищатиме закон.

Зокрема, на запитання щодо розслідування резонансних злочинів у сфері економіки та щодо покарання винних у злочинах проти учасників Євромайдану Віктор Носенко відповів:

—  Я даю особисто слово, що все буде відповідно до вимог чинного законодавства. Що всі зареєстровані провадження — не тільки ті, що знаходяться в суді, а й інші, — будуть розглянуті відповідно до вимог закону. Ніякий факт не буде упущений.

На даний час, — додав він, — прокуратурою області, як і районними та міськими прокуратурами, окрім офіційних звернень, моніториться все викладене в газетах, в інтернеті, на телебаченні, в усіх засобах масової інформації. На кожен випадок іде реагування: чи відповідна перевірка, чи позов, чи кримінальне провадження. Зараз питання поставлено так, щоб усе відбувалося з реєстрацією і з відповідною реакцією згідно вимог законодавства.

Прокурор області запропонував громадським активістам з питань результатів роботи прокуратури, які їх цікавлять та становлять громадський інтерес, отримувати таку інформацію. Але наголосив на необхідності робити це в офіційний спосіб: через звернення, інформаційні запити, спілкування на особистому прийомі громадян з керівництвом прокуратури області. Віктор Носенко пообіцяв активістам свою підтримку в донесенні об’єктивної інформації до громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.