Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 13:37:39

Зустріч з представниками Норвезько-української торгової палати

18.05.2015   14:51Агенцiя

15 травня у приміщенні ресторанного комплексу «RiverSide» відбулася зустріч з представниками Норвезько-української торгової палати (НУТР).

Захід організований за сприяння Департаменту економічного розвитку та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Участь у зустрічі взяли представники органів державної влади, Чернігівської РТПП, провідні підприємства агропромислового комплексу Чернігівської області. У свою чергу зі сторони НУТР були присутні менеджери Торгової палати, координатор з питань бізнесу та торгівлі Посольства Норвегії в Україні та учасники програми «Молоді підприємці: Норвезько-український бізнес-розвиток».

Під час зустрічі начальник управління зовнішніх зносин, торгівлі та цінової політики Департаменту економічного розвитку Віктор Власенко ознайомив присутніх зі станом зовнішньоекономічної діяльності регіону. Також було проведено презентацію експортного потенціалу Чернігівської області.

У свою чергу, представники Норвезько-української ТП розповіли про свою діяльність, окремо зупинилися на аспектах експорту аграрної продукції до Норвегії та презентували програму «Молоді підприємці: Норвезько-український бізнес-розвиток».

З презентаціями своєї діяльності виступили й підприємства області.

Друга частина заходу була присвячена безпосередньо бізнес-переговорам між місцевими підприємцями та учасниками Програми.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом

Чернігівська область: надзвичайники надають допомогу на місці зіткнення вантажівки з маршрутним автобусом 10:35

7 грудня, близько 7:55, поблизу с. Брусилів, Чернігівського району, на автошляху Н-27 Чернігів-Грем'яч, сталося зіткнення вантажного автомобіля з маршрутим мікроавтобусом "Чернігів-Сосниця".

За допомогами від фонду звернулись  майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини 07:38

Упродовж січня-листопада 2021 року за виплатами відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування звернулись 65,8 тис працюючих громадян Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 06 грудня по 8:00 07 грудня 2021 року

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).