Корбан про 205 округ та свої плани
Якщо будуть проведені довибори у Чернігові по 205 округу, то помічник екс-губернатора Дніпропетровської ОДА, бізнесмен і громадський діяч Геннадій Корбан буде балотуватися у народні депутати.
![](/uploads/9307-m.jpg)
Про це він заявив у інтерв’ю УКРІНФОРМУ.
Потенційний кандидат в нардепи також розповів, про своє ставлення до політики та законотворчої діяльності, а також чим займатиметься у парламенті. Окремо зупинився на питаннях пов’язаних із Чернігівщиною.
- Якби 205 округ не звільнився, ви б все одно йшли у політику або чекали наступних парламентських виборів?
- Напевно, якимсь чином все одно б мав відношення до політичної діяльності. Я планував і планую взяти участь у певному політичному русі. Але поки не можу розкривати усі плани.
- Як думаєте, чернігівці вас підтримуватимуть і чому?
- Думаю, що зможу гідно представити інтереси людей, які проживають у Чернігові. Я, безумовно, сподіваюся на їхню підтримку. Думаю, вони будуть задоволені моєю діяльністю. Найголовніше, що я їм не брехатиму, як це звик робити багато хто з тих, хто обирається у Верховну Раду.
- У Дніпрі ви активно допомагали і допомагаєте боротися з проявами сепаратизму. Чернігівська область, приміром, є однією з тих, де здійснюється проект "Стіна". Ви допомагатимете у його реалізації?
- Безумовно, але спочатку зрозумію, що саме потрібно. Проект "Стіна" - це державна програма. Допомогти реалізувати державну програму можна, знаходячись у Кабінеті Міністрів. Коли я стану народним депутатом, зайду в Кабінет Міністрів і подивлюся, що робиться за проектом "Стіна", зокрема, у Чернігівській області. Ось цим я зможу допомогти.
Також я планую допомагати у роботі і волонтерським організаціям на території Чернігова і Чернігівської області. У нас є спецпроекти, ряд фондів, які зможуть здійснювати підтримку цим організаціям.
Приміром, у Чернігівській області знаходиться великий навчальний центр сухопутних військ Збройних сил України "Десна", йому також буде приділено увагу.
- Ви знаєте, в яких ще проектах може знадобитися допомога громадських організацій у Чернігові?
- Зараз виїхала робоча група, яка працює там, на місці, після їхнього повернення я, безумовно, розумітиму усю проблематику, яка існує на даний момент у Чернігові й області. Заява про моє рішення йти в депутати була опублікована наприкінці минулого тижня, нам ще потрібен час усе вивчити.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.