Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 14:22:56

Громадська організація, яка позичила Соколову Тоуоtа Саmrу не може оплатити навіть комунальні послуги?

14.02.2012   08:25Агенцiя

В міському бюджеті Чернігова на 2012 рік передбачено виділення 10 тисяч гривень Чернігівській міській організації Української Спілки ветеранів Афганістану на оплату оплату комунальних послуг.

Відповідне рішення про підтримку громадської організації ухвалила міська рада 28 грудня під час 16 сесії.

Водночас стало відомо, що обласне відділення цієї ж організації передало автомобіль Тоуоtа Саmrу мерові Чернігова Олександрові Соколову в тимчасове користування до 31 грудня 2015 року. Про це повідомив заступник мера Станіслав Віхров.

Вартість нового такого автомобіля з мінімальною комплектацією починається від 264 тисяч гривень.

Де ж тут логіка? Як може громадська організація, що просить 10 тисяч в міського бюджету на оплату комунальних послуг, позичати меру таку дорогу автівку?

Відповідь у поясненні заступника мера. Віхров уточнив, що саме обласне відділення спілки ветеранів одержало автомобіль у пожертвування від автомобільної компанії “Сівер-Авто” і передала його Соколову.

За які заслуги “Сівер-Авто” фактично подарувало чернігівському меру авто – доводиться тільки здогадуватись.

Довідка :

“Сівер-Авто” – офіційний представник компанії Тойота в Чернігові, що відкрилося в Чернігові 1 жовтня 2010 року. Автосалон знаходиться по вулиці Лубецька, 157, публічно на всіх заходах “Сівер –Авто” представляє Микола Троян – начальник відділу продаж.


Чернігівська міська організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

Чернігівська міська організація УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) надає матеріальну, юридичну, соціальну допомогу учасникам бойових дій, інвалідам, сім’ям загиблих. На базі музею бойової слави ветеранів Афганістану, який знаходиться в приміщенні міської організації, пам’ятного знаку загиблим, навчальних закладах міста проводяться заходи щодо військово-патріотичного виховання молоді, увічнення пам’яті ветеранів Афганської та інших локальних війн. При підтримці органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Чернігівська міська спілка ветеранів Афганістану, яка налічує біля 800 членів організації, має можливість виконувати свої статутні завдання, у першу чергу, щодо соціальної підтримки учасників бойових дій в Республіці Афганістан, інших локальних війнах, інвалідів, сімей загиблих, формуючи у них почуття впевненості та віри в державу і суспільство.

Головними завданнями в діяльності Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) є:

– соціальний захист учасників бойових дій в Республіці Афганістан, інших локальних війнах, інвалідів та сімей загиблих, надання їм моральної і матеріальної допомоги;

– сприяння в лікуванні, зміцненні фізичного і морального стану ветеранів війни, соціальної адаптації та підвищення їх соціальної активності;

– співробітництво з місцевими органами виконавчої влади щодо соціального захисту учасників бойових дій, сприяння державним органам влади у військово-патріотичному вихованні молоді, формуванні високих морально-етичних якостей, готовності їх до служби в Збройних Силах України.

http://www.pik.cn.ua/novini-chernigova-novosti-chernigova/6804-gromadska-organizacija-jaka-pozychyla-sokolovu-touota-samru-ne-mozhe-oplatyty-navit-komunalni-poslugy


До теми: Ветерани-афганці позичили меру Чернігова Тоуоtа Саmrу

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14

Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41

Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09

27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини