Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 листопада, 16:56:54

Громадська організація, яка позичила Соколову Тоуоtа Саmrу не може оплатити навіть комунальні послуги?

14.02.2012   08:25Агенцiя

В міському бюджеті Чернігова на 2012 рік передбачено виділення 10 тисяч гривень Чернігівській міській організації Української Спілки ветеранів Афганістану на оплату оплату комунальних послуг.

Відповідне рішення про підтримку громадської організації ухвалила міська рада 28 грудня під час 16 сесії.

Водночас стало відомо, що обласне відділення цієї ж організації передало автомобіль Тоуоtа Саmrу мерові Чернігова Олександрові Соколову в тимчасове користування до 31 грудня 2015 року. Про це повідомив заступник мера Станіслав Віхров.

Вартість нового такого автомобіля з мінімальною комплектацією починається від 264 тисяч гривень.

Де ж тут логіка? Як може громадська організація, що просить 10 тисяч в міського бюджету на оплату комунальних послуг, позичати меру таку дорогу автівку?

Відповідь у поясненні заступника мера. Віхров уточнив, що саме обласне відділення спілки ветеранів одержало автомобіль у пожертвування від автомобільної компанії “Сівер-Авто” і передала його Соколову.

За які заслуги “Сівер-Авто” фактично подарувало чернігівському меру авто – доводиться тільки здогадуватись.

Довідка :

“Сівер-Авто” – офіційний представник компанії Тойота в Чернігові, що відкрилося в Чернігові 1 жовтня 2010 року. Автосалон знаходиться по вулиці Лубецька, 157, публічно на всіх заходах “Сівер –Авто” представляє Микола Троян – начальник відділу продаж.


Чернігівська міська організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

Чернігівська міська організація УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) надає матеріальну, юридичну, соціальну допомогу учасникам бойових дій, інвалідам, сім’ям загиблих. На базі музею бойової слави ветеранів Афганістану, який знаходиться в приміщенні міської організації, пам’ятного знаку загиблим, навчальних закладах міста проводяться заходи щодо військово-патріотичного виховання молоді, увічнення пам’яті ветеранів Афганської та інших локальних війн. При підтримці органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Чернігівська міська спілка ветеранів Афганістану, яка налічує біля 800 членів організації, має можливість виконувати свої статутні завдання, у першу чергу, щодо соціальної підтримки учасників бойових дій в Республіці Афганістан, інших локальних війнах, інвалідів, сімей загиблих, формуючи у них почуття впевненості та віри в державу і суспільство.

Головними завданнями в діяльності Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) є:

– соціальний захист учасників бойових дій в Республіці Афганістан, інших локальних війнах, інвалідів та сімей загиблих, надання їм моральної і матеріальної допомоги;

– сприяння в лікуванні, зміцненні фізичного і морального стану ветеранів війни, соціальної адаптації та підвищення їх соціальної активності;

– співробітництво з місцевими органами виконавчої влади щодо соціального захисту учасників бойових дій, сприяння державним органам влади у військово-патріотичному вихованні молоді, формуванні високих морально-етичних якостей, готовності їх до служби в Збройних Силах України.

http://www.pik.cn.ua/novini-chernigova-novosti-chernigova/6804-gromadska-organizacija-jaka-pozychyla-sokolovu-touota-samru-ne-mozhe-oplatyty-navit-komunalni-poslugy


До теми: Ветерани-афганці позичили меру Чернігова Тоуоtа Саmrу

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.