Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:38:15

Ветерани-афганці позичили меру Чернігова Тоуоtа Саmrу

13.02.2012   16:49Агенцiя

Черниговское областное отделение Украинского союза ветеранов Афганистана передало автомобиль Тоуоtа Саmrу мэру Чернигова Александру Соколову во временное пользование до 31 декабря 2015 года. Об этом сообщил заместитель мэра Станислав Вихров.

"Автомобиль Тоуоtа Саmrу Черниговский городской совет получил в ссуду от общественной организации", - сказал он.

Вихров уточнил, что само областное отделение союза ветеранов получило автомобиль в пожертвование от автомобильной компании "Сивер-Авто" и передала его Соколову.

По его словам, договор ссуды предусматривает гарантию заемщика, что транспортное средство, переданное горсовету в бесплатное временное пользование, в споре и под арестом не находится.

Вихров добавил, что в автопарке горсовета есть 5 автомобилей, а Тоуоtа Саmrу нужна Соколову для поездок в командировки - в Киев и другие города.

"У нас "Волги" в автопарке, попробуй на ней в командировку поехать", - сказал он.

Вихров прояснил, что общественная организация имеет право контролировать цель использования пожертвования, а также требовать расторжения договора, если пожертвование используется не по назначению.

Как сообщали Ukranews, в конце октября Житомирский горсовет объявило тендер на покупку автомобиля Toyota Highlander или его эквивалента за счет городского бюджета. Ориентировочная стоимость машины составляет 500 тысяч гривен.

http://ukranews.com/ru/news/ukraine/2012/02/13/63932

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини