Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 16:02:21

Забезпечення життєдіяльності населення та бюджетних установ в складних зимових умовах – головне завдання влади

11.02.2012   10:29

10 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко взяв участь у селекторній нараді, яку за дорученням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова провів Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

В ході наради були обговорені питання щодо недопущення надзвичайних ситуацій в умовах значного похолодання, забезпечення життєдіяльності населення, бюджетних установ та стану розрахунків за спожиті енергоносії.

Відкриваючи нараду, Анатолій Близнюк подякував за роботу, яка проводиться в регіонах з оперативної локалізації надзвичайних ситуацій, що виникають у складних зимових умовах. Але також відмітив, що є і резонансні випадки, зокрема в місті Одеса, Донецькій, Луганській областях. Він повідомив, що складні погодні умови ще утримаються протягом 5-10 днів та наголосив на необхідності забезпечення безперебійного тепло- та енергопостачання, водопостачання, водовідведення, продовольчого забезпечення, транспортного сполучення, надання медичних послуг тощо.

Серед іншого Анатолій Близнюк також зазначив, що рівень розрахунків за спожиті енергоносії значно знизився і складає 24%. У 2012 році Вінницька, Волинська, Луганська, Миколаївська, Рівненська та Тернопільська області не проводили розрахунки за спожитий газ.

Під час селекторної наради було заслухано інформацію всіх регіонів про забезпечення життєдіяльності населення та стан розрахунків за енергоносії.

Про ситуацію на Чернігівщині поінформував перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко. За його словами, всі системи електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення працюють в штатному режимі. Теплом забезпечено 100% шкіл, дитячих садків, житлових будинків, лікарень. Для забезпечення проїзду в разі великих снігопадів Чернігівським облавтодором підготовлено 239 одиниць снігоочисної техніки, заготовлено 51,5 тисяч тонн матеріалу для посипання, накопичено 25 тонн бензину і 15 тонн дизпалива. В області забезпечено роботу 45 пунктів обігріву та тимчасового перебування громадян під час морозів. в області контрольована, проблеми, які виникають оперативно вирішуються. Таким чином, ситуація в області повністю контрольована, проблеми, які виникають, оперативно вирішуються.

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини