Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 14:28:02

Забезпечення життєдіяльності населення та бюджетних установ в складних зимових умовах – головне завдання влади

11.02.2012   10:29

10 лютого перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко взяв участь у селекторній нараді, яку за дорученням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова провів Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

В ході наради були обговорені питання щодо недопущення надзвичайних ситуацій в умовах значного похолодання, забезпечення життєдіяльності населення, бюджетних установ та стану розрахунків за спожиті енергоносії.

Відкриваючи нараду, Анатолій Близнюк подякував за роботу, яка проводиться в регіонах з оперативної локалізації надзвичайних ситуацій, що виникають у складних зимових умовах. Але також відмітив, що є і резонансні випадки, зокрема в місті Одеса, Донецькій, Луганській областях. Він повідомив, що складні погодні умови ще утримаються протягом 5-10 днів та наголосив на необхідності забезпечення безперебійного тепло- та енергопостачання, водопостачання, водовідведення, продовольчого забезпечення, транспортного сполучення, надання медичних послуг тощо.

Серед іншого Анатолій Близнюк також зазначив, що рівень розрахунків за спожиті енергоносії значно знизився і складає 24%. У 2012 році Вінницька, Волинська, Луганська, Миколаївська, Рівненська та Тернопільська області не проводили розрахунки за спожитий газ.

Під час селекторної наради було заслухано інформацію всіх регіонів про забезпечення життєдіяльності населення та стан розрахунків за енергоносії.

Про ситуацію на Чернігівщині поінформував перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко. За його словами, всі системи електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення працюють в штатному режимі. Теплом забезпечено 100% шкіл, дитячих садків, житлових будинків, лікарень. Для забезпечення проїзду в разі великих снігопадів Чернігівським облавтодором підготовлено 239 одиниць снігоочисної техніки, заготовлено 51,5 тисяч тонн матеріалу для посипання, накопичено 25 тонн бензину і 15 тонн дизпалива. В області забезпечено роботу 45 пунктів обігріву та тимчасового перебування громадян під час морозів. в області контрольована, проблеми, які виникають оперативно вирішуються. Таким чином, ситуація в області повністю контрольована, проблеми, які виникають, оперативно вирішуються.

Останні новини Чернігівщини

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії

В обласній раді засіданням бюджетної депутатської комісії розпочалася підготовка до пленарного засідання п’ятої сесії 10:29

27 липня за участі першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів, яке провів її очільник Ярослав Куц.

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно

На Чернігівщині понад 4 тисячі боржників не можуть переоформити майно 10:21

Купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких. Адже для цього, окрім визначеного переліку документів, сторонам правочину забороняється мати борги, зокрема по сплаті аліментів.

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку

На Красній площі може з'явитися знак, який забороняє парковку з 22:00 до 06:00 ранку 10:14

На звернення міського голови Владислава Атрошенка до представників поліції з приводу дрифтерів на Красній площі, яке він озвучив на минулій нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради, відреагувала поліція.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку. РОЗ'ЯСНЕННЯ 10:09

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності , згідно визначення наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

120 тис. грн збитків під час реконструкції вуличного освітлення в Іванівці

120 тис. грн збитків під час реконструкції вуличного освітлення в Іванівці 10:07

Обвинувальний акт стосовно посадовця скеровано до суду