Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 07:00:39

Розслідування надзвичайної події у Ріпкинській школі перебуває на контролі у керівництва області

19.02.2015   12:30

18 лютого на початку 17-ї години у методкабінеті на першому поверсі школи №2 смт Ріпки пролунав потужний вибух, внаслідок якого отримали травми та були доставлені до місцевої лікарні 3 співробітниці навчального закладу: 45-річна бібліотекарка, 54-річна вчителька та 34-річна завгосп.

Перші дві жінки зазнали осколкові поранення, що не загрожували їх життю. Проте, завгосп мала найтяжчі поранення, за її життя кілька годин боролися лікарі, але так і не змогли врятувати жінку. На щастя, діти, які під час вибуху знаходилися у школі в групах подовженого дня, не постраждали і були швидко евакуйовані з будівлі.

На місце пригоди одразу прибули рятувальники та співробітники правоохоронних органів. Вони очепили школу та з’ясували, що причиною вибуху стало спрацювання ручного протитанкового гранатомету "РПГ-18". Його вдень приніс у навчальний заклад, як експонат для музею, 53-річний мешканець райцентру, який в якості волонтера разом з одною із чернігівських журналісток нещодавно їздив в район проведення АТО у Донецькій області. Звідти він привіз 3 гранатомети. Один лишила у себе вдома журналістка, щоб потім віднести у Чернігівський обласний історичний музей. Інші два гранатомети чоловік відніс у Ріпкинську школу №2 та гімназію. Отримавши таку інформацію, правоохоронці одразу очепили гімназію, а у Чернігові навідалися додому до журналістки й вилучили зброю.

У смт Ріпки з обласного центру прибули група піротехників загону спецпризначення рятувальників та вибухотехнічна служба УМВС. Останні обстежили місце вибуху в школі, а рятувальники тим часом знешкодили у гімназії гранатомет, що перебував у бойовому стані. У подальшому небезпечний дарунок волонтера було вивезено й знищено правоохоронцями.

На місце пригоди виїздив виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, керівництво та оперативні групи обласних У СБУ, У МВС та У ДСНС.

Наразі правоохоронці з’ясовують обставини того, яким чином зброя могла потрапити з району проведення АТО у навчальні заклади.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини