Чернігівський нардеп пропонує затвердити спеціальну процедуру розгляду і прийняття проекту держбюджету на 2015 рік
Василь Амельченко у Верховній Раді зареєстрував проект постанови про особливості процедури розгляду і прийняття проекту закону про державний бюджет України на 2015 рік, поданого Кабінетом міністрів.
Автор проекту з Чернігівщини і є першим заступником голови бюджетного комітету.
Зокрема, передбачається: представлення проекту закону про державний бюджет на 2015 рік у Верховній Раді 23 грудня; розгляд проекту держбюджету народними депутатами, формування пропозицій до проекту та надання їх Комітету ВР з питань бюджету - пізніше 12.00 24 грудня (пропозиції, що надійдуть після 12 години 24 грудня Комітетом ВР з питань бюджету не будуть розглядатися); підготовка Комітетом ВР з питань бюджету за участю уповноважених представників Міністерства фінансів пропозицій до проекту закону про держбюджет-2015 і надання таких пропозицій на розгляд Верховної Ради - до 12 годин 25 грудня 2014; розгляд проекту держбюджету з пропозиціями Комітету ВР з питань бюджету та прийняття його в цілому - 25 грудня 2014 року.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.