Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 11:25:19

Чернігівщина названа серед областей, які мають передовий досвід співпраці з міжнародними організаціями для розв’язання проблем місцевих територіальних громад

23.12.2014   11:48Агенцiя

Така характеристика прозвучала на всеукраїнській селекторній нараді, присвяченій зокрема питанням регіонального розвитку й енергетики. Селекторну нараду з областями провів віце-прем’єр-міністр України, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко. Розглядалися термінові питання за чотирма напрямками: стратегія регіонального розвитку, енергетика, заміщення газу іншими джерелами енергії та будівництво.

Представники Мінрегіонбуду вимагають прискорити розробку обласних стратегій регіонального розвитку й до 6-го лютого узгодити їх з державною стратегією. Місцеві проекти – з розвитку сіл, селищ, міст, які в рамках таких стратегій пропонуватимуться на місцях, отримають у новому році додаткове фінансування.

Чернігівська й Полтавська області наведені на нараді як приклад підтримки ініціатив на місцях – на рівні населених пунктів – з запровадження точкових проектів. Названа наша область – але вже в критичному контексті – і як приклад регіонів, які в споживанні перевищили визначені ліміти газу. У відповідь представники Чернігівщини зауважили, що перевищення стосується тільки листопаду. Натомість звернулися до урядовців з пропозицією скоригувати відведені області ліміти електроенергії.

Керівник державного агентства з питань енергоефективності Сергій Савчук нагадав, звертаючись до аудиторії в усіх областях, що діє державна програма надання кредитів населенню на встановлення твердопаливних котлів (замість газових) і запропонував пожвавити роботу з населенням щодо переходу до такого способу опалення.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини