Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 15:08:40

Третя лікарня Чернігова – з лапароскопом

24.10.2014   10:21Агенцiя

Нарешті міська лікарня № 3 отримала новее обладнання, на яке так довго чекали чернігівці. За сприяння кандидата в народні депутати по 205 округу Анатолія Долеско якісне медичне обслуговування тепер не міф, а реальність для міста. Людям не доведеться їхати до Києва у пошуках сучасного комплексу для операцій та діагностики.

Велика частина інфраструктури Чернігова – житлові будинки, магазини, в тому числі й лікарня №3 - все це дітища заводу радіоприладів. Будувалися, як його структура ще на початку 80-х. У ці ж роки, згадує головний лікар Віктор Янголь, їм не було рівних! Найновіше обладнання, сучасні технології…

Тепер же більшість апаратів віджила своє, потребує заміни. Із сьогоднішнім фінансуванням оновити все й одразу не реально, зізнаються медики. Тож виживати доводиться лише з благодійниками.

Так, ще кілька місяців тому чернігівський обласний благодійний фонд «Підтримка здоров`я» долучився до збору коштів на сучасний лапароскоп. Це високоточне обладнання дозволяє якісно проводити діагностику та лікування органів черевної порожнини.

На це обладнання самі ж чернігівці назбирали необхідні 303 тисячі гривень. Утім гроші затрималися на рахунку в збанкрутілому банку «Демарк».

- Тільки завдяки Анатолію Долескоми отримали таке обладнання,- говорить Віктор Янголь. – Ми звернулися до нього й одразу ж знайшли підтримку. Долеско залучив цілу групу спеціалістів, а ті вже розробили механізм повернення цих коштів, які зависли в банку.

Гроші то повернули, от тільки зростання долара ще більше підняло в ціні вартість іноземного обладнання.

- Треба було доводити справу до кінця, - каже Анатолій Долеско. – У нашому місті виявилося чимало людей, підприємців, меценатів, які зголосилися підсобити у цій справі. Разом можна багато чого зробити! Так, спільними зусиллями вдалося зібрати ще 200 тисяч гривень, яких не вистачало на заплановане обладнання. 

Завдяки небайдужим міська лікарня № 3 отримала надсучасне обладнання. Про таке колектив лікарів мріяв уже давно. А чернігівці тим паче його зачекалися. Раніше, аби здійснити якісну діагностику та оперативне втручання, треба було їхати в Київ чи інші міста.Тепер все це можна зробити у Чернігові.

Під час зустрічі колективу міської лікарні №3 з кандидатом у народні депутати Анатолієм Долеско також обговорили інші питання, які нині турбують медиків. Зокрема, кандидатзупинився на питанні медичного страхування. До слова, такі поліси вже виправдали себе на «ЧеЗаРа». Протягом 2 років – лише позитивні відгуки від людей. До проекту вже долучаються працівники заводу «РаПід».

Також Анатолій Долеско висловив своє бачення подальшого розвитку медичної галузі. Зупинився, зокрема, на нагальних питаннях та шляхах їх вирішення. Переконаний, що медицина аж ніяк не повинна забезпечуватися за залишковим принципом, а заробітна платня працівників медичних установ повинна бути на належному рівні.

PR

Останні новини Чернігівщини

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).

Мистецтво – на підтримку ЗСУ

Мистецтво – на підтримку ЗСУ 14:03

Протягом серпня-вересня поточного року творчий склад Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка втілив низку мистецьких проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, духовної міцності чернігівців, усіх захисників рідної землі.