Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 06:33:56

Обговорено питання фінансування послуг з гемодіалізу хворим на ниркову недостатність

14.10.2014   11:56

Шляхи вирішення проблемних питань з іноземним інвестором ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» обговорили учасники засідання робочої групи, яке відбулося 14 жовтня під керівництвом в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана.

Зокрема, йшлося про забезпечення фінансування послуг з гемодіалізу хворим на ниркову недостатність, що отримують лікування в умовах недержавного діалізного центру. Наразі там лікуються 76 чернігівців та 15 жителів зі сходу країни.

Слід зазначити, що питання фінансування послуг у гемодіалізних центрах «Фрезеніус» виникає щороку в двох областях України – Чернігівській та Черкаській. І це не дивно, адже держава і досі не врегулювала питання надання таких послуг у недержавних закладах. Тому доводиться вирішувати це проблемне питання на обласному рівні, шукаючи шляхи та механізми додатково.

На переконання членів робочої групи, на ці потреби необхідно передбачати цільові видатки з державного бюджету, через те, що знайти кошти в обласному бюджеті немає можливості.

«Але ми продовжимо фінансування лікування хворих у поточному році, щоб жителі Чернігівщини мали змогу отримати якісну медичну допомогу», - підкреслив Сергій Журман на завершення засідання.
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.