Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 10:55:06

Обговорено питання фінансування послуг з гемодіалізу хворим на ниркову недостатність

14.10.2014   11:56

Шляхи вирішення проблемних питань з іноземним інвестором ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» обговорили учасники засідання робочої групи, яке відбулося 14 жовтня під керівництвом в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана.

Зокрема, йшлося про забезпечення фінансування послуг з гемодіалізу хворим на ниркову недостатність, що отримують лікування в умовах недержавного діалізного центру. Наразі там лікуються 76 чернігівців та 15 жителів зі сходу країни.

Слід зазначити, що питання фінансування послуг у гемодіалізних центрах «Фрезеніус» виникає щороку в двох областях України – Чернігівській та Черкаській. І це не дивно, адже держава і досі не врегулювала питання надання таких послуг у недержавних закладах. Тому доводиться вирішувати це проблемне питання на обласному рівні, шукаючи шляхи та механізми додатково.

На переконання членів робочої групи, на ці потреби необхідно передбачати цільові видатки з державного бюджету, через те, що знайти кошти в обласному бюджеті немає можливості.

«Але ми продовжимо фінансування лікування хворих у поточному році, щоб жителі Чернігівщини мали змогу отримати якісну медичну допомогу», - підкреслив Сергій Журман на завершення засідання.
 

Останні новини Чернігівщини

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн 09:37

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 квітня схвалив представлений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО 09:27

15 квітня на брифінгу в облдержадміністрації говорили про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та посилення відповідальності за випалювання сухої рослинності.