Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 12:31:38

“Слову Варвинщини” – 80 років

24.01.2012   08:55

20 січня ц.р. у селищі Варва відбулись урочистості з нагоди 80-річчя від дня виходу в світ Варвинської районної газети “Слово Варвинщини”. Районка вперше вийшла друком у січні 1932 року як “Соціалістичний наступ”. 1937-го року її було перейменовано у “Перемогу соціалізму”, 1967-го – у “Радянське життя”, 2001-го – у “Слово Варвинщини”.

За вісім десятиліть видання призупиняло свій випуск лише два рази – з вересня 1941 по листопад 1943-го, коли район був окупований фашистськими загарбниками, і з червня 1962 до березня 1967-го року, коли внаслідок адміністративної реформи Варвинський район переставав існувати. З відновленням району у 1967 році газета знову продовжила виходити, і лишається найулюбленішим друкованим виданням багатьох поколінь варвинчан.

Привітати редакційний колектив, який, до речі, єдиний в області самостійно друкує свою газету, ветеранів “Слова Варвинщини” прибули співзасновники – голова райдержадміністрації Петро Бакуменко, голова районної ради Володимир Петренко, представники органів місцевого самоврядування, меценати від агрофірми “Дружба нова”, з Гнідинцівського нафтопереробного заводу, інші поважні гості.

Чималим був “десант” депутатів обласної ради – Віктор Кульбако, Валерій Зуб, Микола Рудьковський, Олена Дмитренко.

Гості подарували редакції нові меблі, техніку для друку газети, інші речі, необхідні для покращення умов праці журналістів.

У святковому номері газети було розміщене вітання голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка. Подяку голови облдержадміністрації редакційному колективу газети за багаторічну сумлінну працю за дорученням вручив в.о. начальника управління у справах преси та інформації Дмитро Никоненко.

Протягом 80-ти років творці “Слова Варвинщини” віддавали себе до останку своїм читачам, передплатникам, прихильникам. Тим більш приємною була під час свята увага гостей до них самих – творців газети.

Останні новини Чернігівщини

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем

До війни був столяром, різьбярем, монтажником, а після став слюсарем 12:31

Війна розділила життя на «до» і «після»…

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян

Чернігівські рятувальники профілактичними заходами запобігають пожежам у приватному житловому секторі громадян 12:29

В умовах низьких температур зростає ризик виникнення пожеж у житловому секторі громадян, спричинених необережним поводженням з вогнем, порушенням правил влаштування та експлуатації опалювальних печей і димарів, електромереж і електропобутових приладів.

 Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму

Деснянська громада готує проєкт розвитку туризму 12:27

Команда Деснянської громади працює над розробкою проєкту розвитку туристичного потенціалу територій для отримання фінансування від Українського культурного фонду.

 Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури

Сергій Василина представив нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури 12:27

Сьогодні керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина представив колективу нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури Ігоря Голубинського.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 12:22

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.