Робоча група розглянула справи 13 громадян, постраждалих від Чорнобильської катастрофи
Продовжує свою діяльність робоча група з розгляду проблемних питань, пов’язаних з виконанням судових рішень, якими визнано незаконними рішення комісії зі встановлення статусу громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 8 жовтня під керівництвом в.о. голови облдержадміністрації Сергія Журмана відбулося її чергове засідання.
Робоча група розглянула документи 13 осіб, по яких комісією зі встановлення статусу громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, було встановлено факт необґрунтованої видачі посвідчень упродовж 2010-2012 років або відмовлено у видачі посвідчень упродовж 2013 року.
За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.