Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 09:08:15

У Чернігові та області шукатимуть правду про кандидатів в депутати

03.09.2014   11:25

Справжнє полювання на чесну та правдиву інформацію про майбутніх народних обранців обіцяють представники Руху «Чесно» у Чернігові та області.

У вівторок, 2 вересня у Чернігові відбулася установча зустріч чернігівського відділення Громадського руху «ЧЕСНО». На ній координатор руху в області Павло Пущенко озвучив основні завдання на майбутні два виборчі місяці.

Так цього року рух «Чесно» буде акцентувати увагу на доброчесності партій та кандидатів мажоритарників. В першу чергу активісти будуть звертатися до партій з проханням відкрити списки кандидатів до їх затвердження на з’їзді та подання до ЦВК.

Також до партій висуваються такі вимоги: відкрити повні автобіографії кандидатів та повні майнові декларації за 2013, оприлюднити детальний фінансовий звіт партії за 2013 рік та за 5 днів до дня голосування оприлюднити деталізований проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборчого фонду партії та їх використання під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів (з даними станом на 10 день до дня голосування) та інформацію про джерела коштів, використаних для формування виборчої застави партії, а також забезпечити оприлюднення такої інформації кандидатами від партії в одномандатних округах. Крім того активісти «Чесно» будуть вимагати забезпечити підтримку народними депутатами України, які балотуватимуться кандидатами на позачергових виборах народних депутатів України, законопроекту № 4846.

Питання «Звідки гроші на кампанію?» та оприлюднення історії кандидатів в народні депутати не омине і кандидатів-мажоритарників. Від них також вимагатимуть фінансової прозорості та відкритості.

Складно довести свою доброчесність  буде тим кандидатам, хто голосував за закони 16 січня, учасникам різноманітних корупційних схем та розслідувань, адже щодо них рекомендації «Чесно» будуть звичайно «НЕ рекомендує».

Також Рух «Чесно» не тільки буде вимагати прозорості, а і проводитиме різноманітні заходи, під час яких інформуватиме виборців про кандидатів, їх діяльність та доброчесність.

Останні новини Чернігівщини

У Сновській громаді горіла церква

У Сновській громаді горіла церква 08:26

22 січня о 03:34 до Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу Свято-Миколаївської церкви Чернігівської єпархії Української православної церкви, що у м. Сновськ Корюківського району.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 січня по 8:00 24 січня 2022 року

24 січня - який день, свято та прикмети

24 січня - який день, свято та прикмети 08:12

24 січня в Україні відзначають День зовнішньої розвідки, а у світі - Міжнародний день освіти та День ескімо.

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.