Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 12:39:29

Чернігівський військовий госпіталь надав допомогу понад 60-ти пораненим бійцям із зони АТО

19.08.2014   06:42

Про особливості реабілітації та надання медичної допомоги в Чернігівському військовому госпіталі бійцям, пораненим у зоні АТО, говорили 18 серпня під час брифінгу в облдержадміністрації.

За останній час лікування в госпіталі пройшли більше 60-ти військовослужбовців з вогнепальними та осколочними пораненнями. Зараз на лікуванні знаходиться 19-ро поранених бійців, з яких 5 найбільш важких хворих розміщено в палатах-люксах, одна особа перебуває в реанімації. Загалом госпіталь у Чернігові розрахований на 100 ліжок. Але за необхідності може розгорнутися до 330 місць.

У лікуванні тяжко поранених велику допомогу надають волонтерські організації Чернігова. Так, волонтер Ірина Тимофєєва повідомила, що вона та її колеги займаються комплектацією аптечок та закупкою препаратів, для чого вже було зібрано понад 12 тисяч гривень. Також надається психологічна та юридична допомога бійцям та їх сім’ям.

Начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Вадим Мисник зазначив, що госпіталь працює в умовах бойової готовності, а його фахівці та техніка задіяні в ротації в зону АТО.

- Сам режим роботи шпиталю передбачає певні обмеження стосовно лікування і відвідування хворих та поранених родичами. Керівництво шпиталю також розуміє, які психологічні травми отримують бійці. Всі ми намагаємося зробити все, щоб відвідування бійців родичами і волонтерами приносило максимальну для них користь, – повідомив Вадим Мисник.

Представники ЗМІ також отримали змістовні відповіді на питання стосовно особливостей лікування у госпіталі, забезпечення необхідними медичними препаратами, режиму роботи та розпорядку дня.

Окремо було прокоментовано тему щодо скарги одного з бійців, який проходив лікування у госпіталі та заявляв про незадовільні умови лікування та незручний для поранених розпорядок дня. За словами Олександра Слєсаренка, персонал госпіталю робить все, щоб поранені бійці отримали кваліфіковану допомогу, відновили здоров’я та повернулись до своїх родин.


Як зазначалось, у Чернігівському базовому військовому госпіталі проходять курс лікування поранені військовослужбовці ЗСУ, які були переведені та доставлені сюди із лікувальних закладів зони АТО.

Керівник госпіталю, полковник медичної служби Олександр Слєсаренко повідомив, що поранені військовослужбовці повністю забезпечені усіма необхідними ліками, речами та харчуванням.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.