Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 07:37:02

Робоча поїздка Міністра культури України Михайла Кулиняка до Чернігівської області

18.01.2012   07:59

17 січня у Чернігівській області з робочою поїздкою перебував Міністр культури України Михайло Кулиняк.

Він відвідав храм Різдва Богородиці у смт Козелець та ознайомився з експонатами приватного музею “Вітрила Миклухо-Маклая” у с. Калитянське.

У Чернігові Міністр культури України оглянув об’єкти Чернігівського національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів Стародавній”, відвідав Троїцький собор та Чернігівське музичне училище ім. Левка Ревуцького.

Також відбулася зустріч Міністра культури України Михайла Кулиняка з головою обласної державної адміністрації Володимиром Хоменком, під час якої обговорено концепцію подальшого розвитку сфери культури області.

Михайло Кулиняк позитивно оцінив напрацювання влади та подякував Володимиру Хоменку за системну роботу у напрямку збереження історико-культурних цінностей Чернігівщини, відродження культурної спадщини та її збереження для нащадків.

Також Михайло Кулиняк окреслив основні напрямки нової концепції розвитку культурної політики в державі.

У свою чергу голова облдержадміністрації Володимир Хоменко висловив вдячність Міністру культури України за розуміння та підтримку регіональних ініціатив. Він зауважив, що однакове бачення Міністерства культури України та обласної влади шляхів втілення в життя реформ, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем, дають всі підстави сподіватися, що намічені плани у гуманітарній галузі області в цілому та культурній сфері зокрема, будуть здійснені.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини