Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 20:29:32

Важливі кроки Чернігівщини на шляху інвестиційної привабливості та успішності

18.07.2014   07:27

17 липня в житті Чернігівщини відбулась доленосна подія – підписання Меморандуму з Торгово-промисловою палатою України та Угоди про співпрацю з Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України.

Важливі для області документи підписали у м. Києві голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, Президент Торгово-промислової палати України (далі — ТПП) Геннадій Чижиков та Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Сергій Євтушенко.

Меморандум про співпрацю з ТПП відкриває для області перспективи щодо залучення іноземних інвесторів в Чернігівську область та рекламування її іміджу за кордоном. Також з’являються можливості для презентації інвестиційної привабливості регіону міжнародній спільноті та потенційним інвесторам. Серед завдань ТПП буде створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння всебічному розвитку науково-технічних і торговельних зв`язків між підприємцями Чернігівської області та зарубіжними партнерами.

Угода між Чернігівською обласною державною адміністрацією та Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України передбачає спільну роботу над розробкою програми конкурентоспроможності області для залучення інвестицій та прискореного економічного зростання у регіоні.

Співробітництво включає впровадження комплексу правових, організаційних, наукових та інших заходів, спрямованих на зростання й модернізацію економіки країни. Зокрема— і на досягнення сталого економічного розвитку Чернігівської області та підвищення добробуту її громадян.

— Переконаний, що співпраця з такими двома владними структурами допоможе нам активізувати інвестиційну діяльність в області, сформувати успішний інвестиційний клімат, а також сприятиме економічному розвитку Чернігово-Сіверського краю, — наголосив Володимир Івашко.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».