Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 квітня, 01:53:51

Важливі кроки Чернігівщини на шляху інвестиційної привабливості та успішності

18.07.2014   07:27

17 липня в житті Чернігівщини відбулась доленосна подія – підписання Меморандуму з Торгово-промисловою палатою України та Угоди про співпрацю з Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України.

Важливі для області документи підписали у м. Києві голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, Президент Торгово-промислової палати України (далі — ТПП) Геннадій Чижиков та Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Сергій Євтушенко.

Меморандум про співпрацю з ТПП відкриває для області перспективи щодо залучення іноземних інвесторів в Чернігівську область та рекламування її іміджу за кордоном. Також з’являються можливості для презентації інвестиційної привабливості регіону міжнародній спільноті та потенційним інвесторам. Серед завдань ТПП буде створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння всебічному розвитку науково-технічних і торговельних зв`язків між підприємцями Чернігівської області та зарубіжними партнерами.

Угода між Чернігівською обласною державною адміністрацією та Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України передбачає спільну роботу над розробкою програми конкурентоспроможності області для залучення інвестицій та прискореного економічного зростання у регіоні.

Співробітництво включає впровадження комплексу правових, організаційних, наукових та інших заходів, спрямованих на зростання й модернізацію економіки країни. Зокрема— і на досягнення сталого економічного розвитку Чернігівської області та підвищення добробуту її громадян.

— Переконаний, що співпраця з такими двома владними структурами допоможе нам активізувати інвестиційну діяльність в області, сформувати успішний інвестиційний клімат, а також сприятиме економічному розвитку Чернігово-Сіверського краю, — наголосив Володимир Івашко.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 520 нових випадків COVID-19

Виявлено 520 нових випадків COVID-19 21:18

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 22 квітня в області зафіксовано 520 нових випадків COVID-19.

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.