Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 15:45:26

Правоохоронні органи більше не "імітуватимуть" боротьбу з корупцією

07.07.2014   08:24

— З початку березня в області правоохоронними органами було зафіксовано 24 випадки дій державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки скоєння корупційних правопорушень. По всіх випадках, серед яких — і керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та їх заступники, заступники голів РДА — проводиться слідство. Всі винуваті будуть притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності, — наголошує голова облдержадміністрації Володимир Івашко.

Також, за повідомленням правоохоронних органів, продовжуються заходи щодо вилучення у громадян незареєстрованої зброї.

— На жаль, є випадки, коли окремі воєнізовані громадські формування порушують закон або намагаються вирішити фінансові проблеми незаконними методами з застосуванням сили. У таких ситуаціях УМВС та СБУ реагуватимуть дуже жорстко, — каже очільник області.

Після оптимізації структури ОДА було виокремлено спеціальний підрозділ, який буде слідкувати за дотриманням законодавства про боротьбу з корупцією, а не тільки узагальнювати статистичну інформацію, як це було раніше. За дорученням голови облдержадміністрації протягом останніх місяців здійснюється моніторинг цін, за якими бюджетні установи закупляють товари та послуги. Зараз вже за виявленими фактами перевіряються безпосередньо бюджетні установи Козелецького та Ріпкинського районів.

Якщо будуть виявлені факти корупції чи хабарництва, чи система «відкатів», матеріали підуть у правоохоронні органи — такою є позиція голови облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини