Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 18:15:31

Хворі на гіпертонію і надалі купуватимуть ліки зі знижкою

03.07.2014   08:29

Вже третій рік поспіль на Чернігівщині реалізується пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Проект спрямований на забезпечення повноцінного лікування хворих на гіпертонічну хворобу, особливо соціально незахищених категорій населення країни, адже щороку в Україні від серцево-судинних захворювань помирає 160 тисяч осіб.

Про його реалізацію в 2014 році на теренах області говорили під час засідання робочої групи, яке відбулося 2 липня під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Журмана.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша, в області ведеться електронний реєстр хворих на гіпертонічну хворобу, який постійно уточнюється та оновлюється. У медичних закладах на диспансерному обліку наразі перебуває понад 270 тисяч осіб з артеріальною гіпертензією. Усі лікувально-профілактичні заклади області в достатній кількості забезпечені рецептурними бланками. Постійно проводиться моніторинг та контроль за виписуванням рецептів, порядком їх зберігання та обліку.

Планові перевірки аптечних закладів та моніторинг наявності лікарських засобів, що підпадають під дію проекту здійснює Державна служба з лікарських засобів. Всі 16 суб’єктів господарювання, які беруть участь у пілотному проекті дотримуються вимог рівня цін на ліки від гіпертонії та забезпечують їх наявність в аптечних закладах.

У поточному році для Чернігівської області на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою з державного бюджету виділено понад 3 млн грн. На даний час в область надійшов перший транш, у сумі 668 тис. грн. Отже, тисячі хворих на артеріальну гіпертензію, взявши рецепт у лікаря, матимуть змогу і надалі купувати ліки зі знижкою.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини