Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 23:03:21

На Чернігівщині готуються до відзначення пам’ятних подій української історії та вшанування жертв Голокосту

11.01.2012   14:47

11 січня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів нараду з питань підготовки та відзначення в області Дня Соборності та Свободи України, Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Дня вшанування подвигу героїв Крут. У заході взяли участь начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники обласних установ, організацій та представники громадськості.

Відкриваючи нараду, Віктор Тканко наголосив, що область має належним чином підготуватися до відзначення вказаних дат, оскільки вони є невід’ємною частиною нашої національної пам’яті.

Під час засідання його учасники обговорили та узгодили плани заходів, які проходитимуть в області з нагоди Дня Соборності та Свободи України, Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, Дня вшанування подвигу героїв Крут. Відповідно до Указу Президента України, 22 січня вперше відзначатиметься День Соборності та Свободи України разом.

З нагоди цього свята в області відбудеться комплекс заходів культурно-мистецького та просвітницького характеру. Так, 20 січня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, відбудуться урочистості та святковий концерт, у рамках яких планується традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та пам’ятного знаку «Борцям за волю і Незалежність України».

Цього року вперше на державному рівні в Україні відзначатиметься Міжнародний день пам’яті Голокосту. Віддаючи данину пам’яті жертвам нацизму, Верховна Рада України постановила щорічно відзначати день пам’яті жертв Голокосту 27 січня. Саме цього дня відбудеться покладання квітів до пам’ятника жителям Чернігова, розстріляним під час окупації, а в Чернігівській обласній універсальній бібліотеці ім.В.Г.Короленка пройдуть науково-громадські читання з даної тематики.

Під час наради також були обговорені заходи, які відбуватимуться 29 січня на ст.Крути, біля Меморіального комплексу Героїв Крут, куди щороку в січні приїжджають громадяни, щоб вшанувати пам’ять учасників бою під Крутами. За результатами наради готуються відповідні доручення управлінням та відділам облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини