Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 16:39:47

І гряне ГРІМ на Чернігівщині

17.06.2014   15:32

Під час Майдану та Революції Гідності в Чернігівській області утворився Штаб національного спротиву. Але не будучи юридичною особою, це об’єднання не могло працювати в повній мірі.

Для того, щоб дії Штабу стали легітимними, а його члени більш захищеними, активісти зареєстрували Чернігівську обласну громадську організацію «Громадські ініціативи Майдану» або ГРІМ.

За словами «гучномовця» чернігівського Майдану Олександра Бондарєва діяльність нової організації буде спрямована на реалізацію другого етапу революції, а також допомагатиме президенту проводити люстраційні та інші потрібні для суспільства реформи та зміни.

Очолив це утворення активіст Йовенко Вадим. Під час презентації громадської організації він зазначив, що причин для офіційної реєстрації було декілька, але серед головних - легітимність та правоздатність, а також захист членів організації. У планах на майбутнє активістів – створення районних осередків та поширення діяльності ГРІМу на території всієї України.

Як зазначив ще один активіст майдану Олексій Корж, чиновників постійно потрібно контролювати. Бо як тільки громадськість десь пропустить, одразу зявляються корупційні схеми та повертаються старі звички. Саме цим і займатиметься ГРІМ.

Тож головними завданнями, які для себе ставить ЧОГО «ГРІМ» є:
-    не допустити контру, яка хоче зайти до влади
-    люстрація на місцях, не залишати тих, хто «замазався»
-    відстоювати народовладдя

«Ми будемо відстоювати інтереси народу. Бо влада – і є народ», - наголосив Олександр Бондарєв.

Організація ГРІМ зареєстрована 11 червня 2014 року. На сьогодні до організації ГРІМ увійшли 17 членів. Серед них студенти, громадські активісти, підприємці. Офіс ЧОГО «ГРІМ» знаходиться за адресою Комсомольська, 12.

Відповідаючи на запитання, організатори зазначили, що обласний штаб національного спротиву вже виконав свої завдання, ті, хто увійшли до ГРІМу, пройшли внутрішню люстрацію. І вони забралися для того, щоб продовжити справу революції.

У нового об’єднання є видання «Люстраційний бюлетень». Видавець і засновник якого Штаб національного спротиву. Головний редактором призначений Володимир Поліщук. До редколегії увійшли Василь Чепурний, Олександр Ясенчук і Володимир Поліщук. Бюлетень має наклад 10 тисяч екземплярів і розповсюджується безкоштовно. За словами головного редактора «Люстраційного бюлетеню» видання є унікальним і поки що єдиним в Україні.

За словами активістів нова організація відкрита до співпраці з громадськими організаціями, засобами масової інформації та громадянами.

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини