Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 19:12:09

І гряне ГРІМ на Чернігівщині

17.06.2014   15:32

Під час Майдану та Революції Гідності в Чернігівській області утворився Штаб національного спротиву. Але не будучи юридичною особою, це об’єднання не могло працювати в повній мірі.

Для того, щоб дії Штабу стали легітимними, а його члени більш захищеними, активісти зареєстрували Чернігівську обласну громадську організацію «Громадські ініціативи Майдану» або ГРІМ.

За словами «гучномовця» чернігівського Майдану Олександра Бондарєва діяльність нової організації буде спрямована на реалізацію другого етапу революції, а також допомагатиме президенту проводити люстраційні та інші потрібні для суспільства реформи та зміни.

Очолив це утворення активіст Йовенко Вадим. Під час презентації громадської організації він зазначив, що причин для офіційної реєстрації було декілька, але серед головних - легітимність та правоздатність, а також захист членів організації. У планах на майбутнє активістів – створення районних осередків та поширення діяльності ГРІМу на території всієї України.

Як зазначив ще один активіст майдану Олексій Корж, чиновників постійно потрібно контролювати. Бо як тільки громадськість десь пропустить, одразу зявляються корупційні схеми та повертаються старі звички. Саме цим і займатиметься ГРІМ.

Тож головними завданнями, які для себе ставить ЧОГО «ГРІМ» є:
-    не допустити контру, яка хоче зайти до влади
-    люстрація на місцях, не залишати тих, хто «замазався»
-    відстоювати народовладдя

«Ми будемо відстоювати інтереси народу. Бо влада – і є народ», - наголосив Олександр Бондарєв.

Організація ГРІМ зареєстрована 11 червня 2014 року. На сьогодні до організації ГРІМ увійшли 17 членів. Серед них студенти, громадські активісти, підприємці. Офіс ЧОГО «ГРІМ» знаходиться за адресою Комсомольська, 12.

Відповідаючи на запитання, організатори зазначили, що обласний штаб національного спротиву вже виконав свої завдання, ті, хто увійшли до ГРІМу, пройшли внутрішню люстрацію. І вони забралися для того, щоб продовжити справу революції.

У нового об’єднання є видання «Люстраційний бюлетень». Видавець і засновник якого Штаб національного спротиву. Головний редактором призначений Володимир Поліщук. До редколегії увійшли Василь Чепурний, Олександр Ясенчук і Володимир Поліщук. Бюлетень має наклад 10 тисяч екземплярів і розповсюджується безкоштовно. За словами головного редактора «Люстраційного бюлетеню» видання є унікальним і поки що єдиним в Україні.

За словами активістів нова організація відкрита до співпраці з громадськими організаціями, засобами масової інформації та громадянами.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.