Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 12:41:08

Чернігівські афганці прийняли рішення посилити підтримку безпеки та правопорядку у місті. ВІДЕО

06.06.2014   09:12

П’ятого червня відбулися загальні збори Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

З доповіддю «Про підсумки роботи президії Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) та основні завдання на найближчій період» виступив Голова Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Стрілець.
Головними напрямками діяльності міської організації афганців окреслено продовження роботи щодо правового та соціального захисту учасників бойових дій, визначення ролі міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) у підтримці громадської безпеки та правопорядку у Чернігові, продовження роботи щодо увічнення пам’яті загиблих воінів-інтернаціоналістів, формування глибокої поваги мешканців міста до ветеранів афганської війни, інших локальних воєн, до сімей загиблих, інвалідів, до дітей-сиріт та посилення роботи щодо зміцнення військового братерства.

Учасники Зборів після обговорення одноголосно прийняли Заяву Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів)у якої підкреслювалося, що «Воїни-інтернаціоналісти знають ціну життя та смерті, тому так близько до серця сприймають загибель людей, категорично виступають проти військового протистояння, проявів тероризму та сепаратизму, закликають до цілісності та єдності нашої держави».

Збори розглянули питання про участь членів міської організації у підтримці громадської безпеки та правопорядку у місті Чернігові. Афганці у своїх виступах підкреслювали, що реакція суспільства та правоохоронних органів щодо недопущення та упередження випадків використання силового примусу задля задоволення політичних амбіцій. Протиправних та незаконних дій не завжди є адекватною і вчасною. Як приклад приводилося нещодавня акція по проникненню невідомих на територію військового шпиталю, від якої офіційно відхрестилися всі політичні сили та громадські об’єднання. Багато хто з учасників зборів вимагали від правоохоронних органів відкриття поцьюму інциденту навіть карної справи.
З метою підтримки громадської безпеки та правопорядку у місті Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) вирішила створити спеціальний підрозділ «Афганець» та затвердила його керівником Леоніда Бурковського. Підрозділ буде підпорядковано голові Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів).

Збори розглянули і ряд організаційних питань. Так головою Чернігівської міської організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) одноголосно перебрано Миколу Стрільця. Також було затверджено склад Правління організації та Ревізійна комісія.
 

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини