Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 22:03:10

Обговорено перспективи відродження торф’яної галузі області

17.04.2014   13:12

16 квітня у Департаменті житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації відбулась нарада, на якій розглянули перспективи виробничої діяльності ДП «Чернігівторф».

До діалогу були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівництво Державного концерну «Укрторф» та ДП «Чернігівторф», представники Фонду державного майна у Чернігівській області.

Обговорені питання стосувались виробництва торфу, реалізації готової продукції, заборгованості по зарплаті, участі у тендерних закупівлях, перспектив розвитку галузі, необхідності активізації співпраці з комерційними структурами.

Як було повідомлено, торф’яні ресурси Чернігівської області складаються з 195 родовищ із запасами 251,8 млн. т, що складає 12% від загальних по Україні.

На сьогодні два підприємства «Ірванцівський торфозавод» (Семенівський район) та «Смолинський торфозавод» (Чернігівський район) знаходяться в скрутному становищі. Це обумовлено наявністю заборгованості перед кредиторами, відсутністю достатнього об’єму ринку збуту продукції, високою собівартістю виробництва та слабкою конкурентоспроможністю торфобрикету у порівнянні з іншими видами твердого палива.

Загальна кредиторська заборгованість ДП «Чернігівторф» складає близько 15 млн грн., заборгованість по заплаті у філіях становить близько 600 тис грн.

Вихід із складної ситуації учасники наради вбачають у необхідності продовження мораторію на банкрутство ДП «Чернігівторф» та укладанні мирової угоди з кредиторами з відстрочкою виплати боргів на п’ять років.
 

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ