Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 17:01:58

Відбулася 63 сесія Прилуцької міської ради

01.04.2014   11:58Агенцiя

Міська рада ухвалила рішення:

Продовжиться реконструкція скверу Вічної Слави

27 березня відбулася 63 сесія міської ради, яка розпочалася з розгляду питання про святкування в місті Дня Перемоги 9 Травня, про що інформував позаштатний радник виконувача обов’язків міського голови з гуманітарних питань Ігор Павлюченко.
Також обговорювалося питання щодо встановлення на Алеї Героїв у сквері Вічної Слави погрудь трьом повним кавалерам ордена Слави Івану Катечкіну, Григорію Риженку та Григорію Шекері за кошти депутата Чернігівської обласної ради Анатолія Мирошниченка. При обговоренні даного питання на сесії були присутні голова президії Ради міської організації ветеранів міста Георгій Хотін та ветерани. На сесії виступив депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко, який висловив готовність продовжувати роботу в напрямку реконструкції скверу Вічної Слави.
У результаті обговорення даного питання депутати вирішили залишити без змін рішення виконавчого комітету від 09 липня 2013 року №316 “Про здійснення реконструкції Меморіалу-скверу Вічної Слави” та запропонували місцевим осередкам політичних партій під час святкування Дня Перемоги 9 Травня не використовувати символіку політичних партій.
 

Новий заступник міського голови керуватиме гуманітарною сферою

Депутатський корпус ухвалив рішення про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра Даценка, який керуватиме гуманітарною сферою міста. Дане рішення набере чинності з 01 квітня 2014 року.
 

Міліція інформувала на сесії про стан охорони громадського порядку на території міста

Депутати заслухали інформацію про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку, результати діяльності міськвідділу міліції на території міста за підсумками ІІ півріччя 2013 року, про що інформував виконувач обов’язків начальника міськвідділу міліції Анатолій Руденко.
Зі співдоповіддю виступив голова постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Владислав Кіча, з вуст якого прозвучала критика на адресу попереднього керівництва правоохоронних органів — начальника міськвідділу міліції Руслана Курамшина та Прилуцького міжрайонного прокурора Олександра Бондаренка.
Владислав Кіча порушив питання про призначення достойного очільника міськвідділу міліції, адже цитую депутата: “пора покласти край бардаку і безпредєлу” в правоохоронних органах.
Депутати порушили перед виконувачем обов’язків начальника міськвідділу міліції Анатолієм Руденком ряд проблемних питань, зокрема щодо торгівлі в неустановлених місцях, крадіжок та нівечення дорожніх знаків, нестачі дільничних інспекторів тощо.

Прозвітували

Наступним депутати заслухали звіти в.о.головного інженера КП “Прилукижитлобуд” Валентини Хорт та директора КП “Прилукитепловодопостачання” Андрія Гавриша про роботу підприємств за підсумками 2013 року.


Алкогольні напої можна продавати без обмежень

Депутатський корпус ухвалив рішення про втрату чинності рішення 62 /позачергової/ сесії міської ради від 13 березня поточного року “Про призупинення продажу алкогольних напоїв”. Отже, алкогольні напої можна продавати без обмежень.


Міська рада виділила кошти на проведення капітальних ремонтів


Депутати ухвалили ряд бюджетних рішень, зокрема, розглянувши пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів та цін та доповідну записку начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Олега Созінова, унесли зміни у видаткову частину спеціального фонду міського бюджету, виділивши кошти в сумі 28 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт кардіологічного відділення Центральної міської лікарні та понад 660 тис.грн. на проведення капітального ремонту цього відділення; понад 470 тис. грн. виділено на капітальний ремонт травматологічного відділення; 50 тис.грн. виділено на капітальний ремонт конференц-залу міської лікарні; на заміну вікон школи №12 виділено 40 тис.грн.; 250 тис.грн. виділено на капітальний ремонт внутрішніх туалетів та ще 450 тис.грн. — на ремонт даху школи №9.


Відтепер ділянка вулиці Котляревського буде з двостороннім рухом


Ураховуючи численні звернення жителів міста, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху міська рада скасувала пункт 2 рішення виконавчого комітету від 07 листопада 2006 року №541 щодо встановлення дорожніх знаків 5.5. “Дорога з одностороннім рухом” на ділянці вул.Котляревського від вул.1Травня до вул.Шевченка. Отже, дана ділянка вулиці Котляревського відтепер буде з двостороннім рухом.

Міська рада ухвалила рішення про встановлення лімітів споживання енергоносіїв на 2014 рік по бюджетних установах, що фінансуються з міського бюджету.

Відповідним рішенням депутати внесли зміни до структури територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради.

Депутати розглянули ряд земельних питань та ухвалили по них відповідні рішення.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини