Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:30:08

У селі Вишневе Ріпкинського району відкрито дитячий садок

27.12.2011   16:05

27 грудня відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу у селі Вишневе Ріпкинського району Чернігівської області.

Протягом поточного року загалом на Чернігівщині відкрито 26 дошкільних навчальних закладів, розпочали роботу 22 додаткові групи на базі вже діючих.

Розділити радість свята з жителями Вишневого і навколишніх сіл прибули Віктор Тканко – заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, Михайло Чечетов – народний депутат України, Анатолій Заліський – начальник управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Петро Головач – голова Ріпкинської районної державної адміністрації, Віктор Бугай – голова Ріпкинської районної ради, представники громадськості.

На подвір’ї садочка було людно. Тим більш приємно було говорити Віктору Тканку з сільською громадою про те, що поточний рік був значущим для освітян, бо згідно з Указом Президента України Віктора Януковича він був проголошений Роком освіти та інформаційного суспільства. Далі заступник голови облдержадміністрації зазначив: “Питання розвитку дошкілля стало пріоритетним і в діяльності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Одна із чотирьох регіональних освітянських програм, реалізацію яких розпочали у цьому році, – розвитку дошкільної освіти. Програмою передбачено відкриття 90 дитячих садків та 55 додаткових груп на базі діючих дошкільних навчальних закладів. Маємо сьогодні чудову нагоду продовжити естафету добрих справ відкриттям першого в районі дошкільного закладу у сільській місцевості. Сподіваємося, що ця подія стане поштовхом до відкриття садочків і в інших селах Ріпкинського району”. Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка Віктор Тканко привітав присутніх з новорічними і різдвяними святами, вручив почесні нагороди.

Народний депутат України Михайло Чечетов привітав учасників свята з приємною подією у житті сільчан і наголосив, що розвиток дошкільної освіти Президент України розглядає як одне з першочергових завдань для виховання майбутнього України.

Дитячому садку гості передали подарунки – новий котел для опалення, холодильник, пральну машину, іграшки, солодощі, тощо – від облдержадміністрації, народних депутатів України Едуарда Прутніка і Михайла Чечетова, районної влади, підприємств Ріпкнищини.

Голова райдержадміністрації Петро Головач, сільський голова Вишневого Раїса Приходько подякували гостям за підтримку у підготовці до відкриття дитячого садка і подарунки. Вони запросили гостей оглянути дитсадок і школу.

А дітлахи з педагогами показали присутнім театралізовану казку “Рукавичка”, бо саме таку назву вони вибрали для свого дошкільного навчального закладу.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.