Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 08:48:04

Кіно дивитися у кінотеатрі ім.Щорса, читати Деснянську правду, ліки купувати у аптеках «Ліки України», ночувати у «Придеснянській»...

17.03.2014   14:14

Такий заклик озвучив голова обласної ради Миколи Звєрєв 17 березня на нараді з керівниками комунальних підприємств області.

Під час виступів кожен із директорів озвучував стан підприємства на даний момент та перспективи на майбутнє.

Найбільш підготовленим виявився директор КП «Ліки України», який майже 15 хвилин захищав бізнес-план по стратегії розвитку підприємства. Кольорова презентація, яку він приніс у 2 екземплярах  (собі і голові), терміни «стратегія», «бренд», «програми лояльності»  та інші напевно викликали заздрість у його колег, але не врятували від критики за те, що у логотип не включено символ «Чернігівщина» та обслуговується підприємство у Приватбанку.

Директор скаржився, що у лікарнях багато приватних аптек (майже 69% у Чернігові), а «Ліків України» лише 31%. Тоді як у районах частка «Ліків» сягає 58%. Тепер напевно лікарні області та міста чекає аудит і перевірка про легітимність розміщення приватних аптек на території державних лікарень, а також перерозподіл ринку фармацевтичних продуктів в області.

Керівник КП «Ліки України» розповів і про плани на майбутнє. Він пообіцяв, що підприємство не буде підвищувати націнку на ліки (залишиться на рівні 20,4%). Також планується запровадження соціальних програм для населення, карток «Мама та малюк», «Пенсійна» і т.д.

І ще один пункт, на якому наголосив керівник КП «Ліки України», звучав так: «Повернутися обличчям до покупця». А означало це – підвищити якість обслуговування покупців.

Інші керівники були більш скромні у своїх доповідях. Всі вони були схожі – збитковість, кредиторська заборгованість, застаріле обладнання, низька конкурентоспроможність. Наприклад, КП «Облсвітло» має збитки 446 тис. грн. Серед боржників підприємства бюджет міської ради, який винен 1 млн. грн. Кінотеатру ім.Щорса для того, щоб осучаснити обладнання потрібно 570 тис. грн., але у нього їх немає.

Голова обласної ради наголосив, що і депутати обласної ради, і керівники комунальних підприємств повинні підтримувати один одного, а, отже, наступна нарада з депутатами обласної ради буде проводитися у кіно. Спочатку депутати подивляться кінофільм, а потім будуть вирішувати як допомогти КП «Чернігівкіно».

«Кіно будемо дивитися у кінотеатрі Щорса, спати у Мащенка (директор КП «Придеснянський»)», - наголосив Микола Звєрєв.

Редактор КП «Деснянська правда» розповів по стан обласного видання. Так у 2014 році тираж видання склав 15 тисяч. Вартість виходу газети становить 1 млн. 200 тис. грн. на рік. «Ми живемо з передплати, дотацій з обласного бюджету», - скаржився редактор. Він поставив два питання голові обласної ради:  перше – чи потрібна газета обласній раді, друге – якою вона має бути? Друге питання стосувалося інформаційної політики, бо як зазначив пан Ісаченко: «Ми робили не ту газету, яку ми хотіли, а ту, яку нас змушували робити».

Микола Звєрєв завірив, що «Деснянська правда» потрібна. Вона цінна через те, що це бренд. Змінювати треба інформаційну політику та піднімати наклад газети. Голова обласної ради наголосив, що раніше не виписував «Деснянську правду», а тепер обов’язково оформить підписку. І всім порадив підписати це видання.

Голова обласної ради часто наголошував на тому, що потрібно писати інвестиційні проекти та шукати прямих інвесторів. Саме для цього обласною радою буде створено комунальне підприємство, яке  буде працювати в цьому напрямку. До нього увійдуть консультанти по написанню проектів, професійні фінансисти та менеджери по залученню інвестицій.

«Це не приватні інтереси голови обласної ради», - наголошував Микола Звєрєв. І закінчив фразою «Комусь треба послужити громаді».

Останні новини Чернігівщини

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району 08:34

Ювенальним прокурором Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 18-річного мешканця Ніжинського району за ч. 3 ст. 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).

У Чернігові судові охоронці вчилися рятувати людей 08:32

Серцевий напад, ураження струмом, аварія на дорозі, травма чи опік – ці та безліч інших ситуацій можуть стати смертельно-небезпечними для людини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 вересня по 8:00 24 вересня 2021 року

24 вересня - Міжнародний день караванника

24 вересня - Міжнародний день караванника 07:55

Взаємна підтримка, захист та допомога в супроводі і транспортуванні торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани.