Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 15:15:55

Реформування місцевого самоврядування, децентралізація влади, боротьба з корупцією – головні засади на шляху до європейської України

12.03.2014   17:36

Про це наголосив сьогодні голова обласної ради Микола Звєрєв на нараді з керівниками та відповідальними працівниками управління комунального майна, КП«Чернігівоблагроліс» обласної ради та його дочірніх підприємств, на якій було обговорено питання фінансово-економічної діяльності цих агролісових підрозділів та перспективи їх розвитку.

Відкриваючи захід, голова обласної ради, зокрема зазначив, що в сьогоднішніх умовах оголошена програма реформування місцевого самоврядування та делеговування радам необхідних самодостатніх повноважень з розвитку громад і територій, а це - децентралізація влади, створення виконкомів рад та інші реформні завдання, які повинні оживити економічне і соціальне життя в усіх напрямках розвитку, в тому числі - лісогосподарської галузі.

Ці базові задачі, зазначив керівник, необхідно реалізувати на території області і держави, адже вони прискорюють шлях до Євросоюзу.

Микола Звєрєв також звернув увагу присутніх на необхідності якісного реформування комунальної лісогогосподарської галузі, яке повинно надати їй більш ефективні форми і методи розвитку, сприяти надходженню іноземних та вітчизняних інвестицій. За його словами, обласна рада активно працює над цими питаннями, залучивши до їх вирішення компетентних радників і спеціалістів.

Підприємства повинні напрацьовувати проекти свого розвитку, кращі з яких будуть профінасовані інвесторами. І головне в цьому - подальше удосконалення виробничих потужностей, аби кожне підприємство могло сповна виробляти конкурентноздатну продукцію, а не лише торгувати сировиною… Керівник акцентував увагу також на питаннях боротьби з корупцією в усіх гілках влади та на тих першочергових питаннях, які потрібно вирішити для підвищення рівня економічного та соціального розвитку Чернігівщини.

Про фінансово-економічну діяльність комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» обласної ради на нараді звітував його очільник Іван Донець. Проблемами та перспективами роботи своїх трудових колективів поділилися директори дочірних підприємств: "Городнярайагролісгосп" Ігор Надточей, "Козелецьрайагролісгосп" - Сергій Вохмінцев, Новгород-Сіверськрайагролісгосп" - Юрій Охріменко та інші.

На завершення наради голова обласної ради Микола Звєрєв побажав її учасникам успіхів у роботі, а також зазначив, що за її результатами будуть розроблені відповідні розпорядження та рішення обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.