Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 11:32:38

Микола Звєрєв про політичне рабство та політизацію

27.02.2014   15:36

Під час наради з керівниками області не залишилося без уваги питання примусового звільнення працівників державних установ через політичні вподобання.

Першим на нараді його підняв голова обласного пенсійного фонду, його підтримали керівники обласної фінінспекції та управління освіти. Вони розповідали, що на їх підлеглих тиснуть з вимогою писати заяви про звільнення, бо вони були членами провладної партії. Крім того, зарплата державного службовця в цих структурах на рівні 1200-1500 гривень, і де шукати фахівців не відомо.

- Практично завжди існувала практика, що наші фахівці вступали до тієї партії в залежності від того, який Президент, голова ВРУ або Прем’єр-міністр були при владі. І я прошу припинити вимагати звільнення від моїх спеціалістів, бо вони працюють фахово і сумлінно, - сказав голова обласного пенсійного фонду.

Микола Звєрєв запевнив, що розбереться з цим питанням. І наголосив на тому, що політизація зараз має припинитися і найголовніша партія для нього особисто то є народ Чернігівщини:

- Коли мене обрали я прийняв для себе рішення: політизація для мене закінчена. Чернігівщина – це моя партія. Ми вже дополітизувалися із владою. І дожилися: то одні заганяють в партію, потім інші. Це треба закінчувати.

На його думку ніхто не має права звільняти чи приймати на роботу через партійну приналежність. І пообіцяв, що буде боротися із примусовим вступом до лав будь-якої партії.

- Я легітимно обраний голова. Так, я член партії «Батьківщина», але політизувати, заставляти вступати когось у «Батьківщину» чи іншу провладну партію не буду. Вважаю, що ми люди вільні, люди європейські. Я хочу, щоб люди жили по-європейські і ніхто нікого не заставляв. Цю думку я озвучу і опозиції, і тим, хто це намагається зробити. Перестаньте чіплятися до людей із якихось політичних міркувань. Це злочин, - сказав Микола Звєрєв.

Голова обласної ради пояснив, як має відбуватися вступ до політичної партії:

- Людина повинна сама повірити в партію, ознайомитися з її програмою, написати заяву і тоді вступати.

Також він додав, що буде всюди озвучувати свою позицію з цього питання і не допустить втручання політики у свою роботу.

А щодо звільнень з роботи, то тільки обласна фінінспекція сьогодні має більше 30 вакансій у районах. В інших державних установах кількість вакансій теж зростає з кожним днем.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру 11:29

У місті Сновськ фахівці АТ «Чернігівгаз» демонтували газовий колодязь, проклали новий газопровід та повністю замінили лінію редукування газорегулювального пункту (ГРП).

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії 09:57

27 червня 2022 року, з 19.20 до 19.35 у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області зафіксовано 15 вибухів (виходів) та 15 вибухів (приходів).

Життя блокадного Чернігова 一 Суспільне Чернігів покаже виставу «Тиловий Що?Денник»

Життя блокадного Чернігова 一 Суспільне Чернігів покаже виставу «Тиловий Що?Денник» 09:51

28 червня о 23:00 в ефірі Суспільне Чернігів та всіх регіональних телеканалах Суспільного вийде телеверсія вистави «Тиловий Що?Денник» Чернігівського обласного молодіжного театру.

Уряд затвердив програми безповоротних грантів на створення теплиць і садів 09:45

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило програми безповоротних грантів для аграріїв, які були затверджені на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.