Про роботу закладів гуманітарної сфери області та пріоритети цього тижня
3 лютого в. о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика провів нараду з керівниками структурних підрозділів з гуманітарної сфери.
У ході засідання обговорювались питання організації учбового процесу в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах у зв’язку з особливими погодними умовами, а також вирішення організаційних та фінансових проблем роботи медичних закладів області.
На нараді визначено графік та умови проведення творчих звітів районів, міст Чернігова, Ніжина та Прилук. Цього року вони будуть присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка і пройдуть під гаслом «Співаймо шану Кобзареві». Очікується, що участь у творчих звітах візьмуть більш як 4 тисячі аматорів та майстрів народної творчості регіону.
Крім того, визначено комплекс заходів, які реалізовуватимуться протягом тижня у рамках спільного пілотного проекту «Розробка регіонального плану заходів щодо трансформації інтернатних закладів, розвитку сімейних форм та удосконалення системи соціальних послуг для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Проект фінансується Представництвом Світового банку в Україні.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.