У Новий рік бюджетники області входять без боргів із заробітної плати
Про це 30 грудня на прес-конференції повідомили директор департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Сергій Мойсієнко, начальник управління охорони здоров’я ОДА Галина Василькова та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський.
За їх інформацією, на сьогодні питання погашення заборгованості із заробітної плати працівникам культури, охорони здоров’я та освіти майже вирішено. На виконання доручень Президента України відповідним рішенням Кабінету Міністрів України Чернігівщині була виділена дотація на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 95,6 млн грн. Це дало змогу майже у повному обсязі погасити заборгованість із заробітної плати працівникам бюджетної сфери за листопад та частину грудня поточного року.
Крім цього, сьогодні очікується ще 63,5 млн грн. планової дотації для Чернігівщини за 2013 рік. Ці кошти будуть направлені на виплату належної частини заробітної плати працівникам бюджетної сфери за грудень.
Загалом, за словами Анатолія Заліського, фінансові надходження дали змогу повністю погасити заборгованість із заробітної плати освітянам практично в усіх районах області. І це, не зважаючи на те, що бюджети на 2013 рік в окремих районах та містах приймались зі значною нестачею бюджетних призначень на заробітну плату.
Галина Василькова розповіла, що вся заборгованість, яка виникла за листопад по медичній галузі області, погашена у повному обсязі. За грудень виплачено аванс всім працівникам обласних медичних закладів. Залишились виплати по 7-ми районам (це 6,605 млн грн), які будуть здійснені вже сьогодні, адже відповідні платіжні доручення знаходяться в головному управлінні Державного Казначейства в області.
Як зазначив Сергій Мойсієнко, вже у повному обсязі виплачено зарплату працівникам театрально-видовищних підприємств, а це 4 театри і філармонія. На ці цілі рішенням обласної ради було виділено 7,1 млн грн. У цілому, усі заклади культури, які фінансуються з обласного бюджету, заборгованості із зарплат не мають.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression