Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:04:44

З професійним святом привітали працівників статистики

06.12.2013   08:26

5 грудня, відзначають своє професійне свято працівники статистики. Державна статистика відіграє важливу роль в усіх сферах життя суспільства, адже органи статистики здійснюють діяльність, спрямовану на збір і обробку статистичної інформації про масові економічні, соціальні, демографічні, екологічні явища і процеси, що відбуваються в Україні та її регіонах.

Чисельний колектив Головного управління статистики в області привітали з професійним святом перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, керівники структурних підрозділів ОДА.

У своєму вітальному слові Микола Стрілець зазначив, що важко переоцінити роль статистики для сучасної економіки та суспільства, оскільки з кожним роком зростають потреби в надійній та об’єктивній статистичній інформації.

«Органи статистики є не тільки мовчазними свідками, але й активними будівничими нашої держави», - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

Він відзначив високий професіоналізм працівників статистики, подякував їм від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка за сумлінну повсякденну працю, побажав і надалі успішно вирішувати складні завдання інформаційного забезпечення державного управління та національної економіки. З нагоди професійного свята кращим працівникам статистики Микола Стрілець вручив державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації.

Теплі слова привітань адресував присутнім і Валентин Мельничук, нагородивши колектив Головного управління статистики Почесною грамотою обласної ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини