Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 00:23:37

В облдержадміністрації розпочалась атестація державних службовців

20.11.2013   11:44

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року №1922 "Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців» та відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації «Про проведення атестації державних службовців» розпочато атестацію державних службовців області. Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець 19 листопада під час атестації членів атестаційних комісій облдержадміністрації.

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено склад атестаційних комісій для організації та проведення атестації заступників голови обласної державної адміністрації, голів райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів ОДА, атестації державних службовців – працівників апарату облдержадміністрації та відповідні графіки проведення атестацій.

На сьогоднішньому засіданні згідно з Положенням про проведення атестації державних службовців були атестовані та відповідають займаним посадам заступники голови облдержадміністрації Віктор Геращенко і Олександр Шанойло, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, керівники відділів апарату ОДА, які є членами атестаційних комісій.

Звертаючись до присутніх, Микола Стрілець наголосив на забезпеченні об’єктивного розгляду і професійної оцінки діяльності державного службовця, який атестується, а також принципового підходу у підготовці рекомендацій для подальшого використання його досвіду і знань у роботі державного органу.

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.