Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 00:16:43

Чернігів. Відбулось засідання президії Громадської ради

19.10.2013   14:17

17 жовтня відбулось засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації.

Перший заступник голови Громадської ради Наталія Проскуріна поінформувала членів президії про спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів і з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, куди були запрошені представники Громадської ради при облдержадміністрації. На засіданні було розглянуто питання щодо проблем сміттєзвалищ, законності їх існування та впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення області.

Члени президії прийняли рішення звернутися до Чернігівського міського голови Олександра Соколова з нагадуванням про необхідність оперативної підготовки відповідного пакету документів для включення питання “Про створення Регіонального ландшафтного парку „Ялівщина”” до порядку денного чергової сесії обласної ради.

Голова комітету з питань збереження та використання культурної спадщини Тамара Петрова доповіла про підготовку засідання за “круглим столом” з обговорення ідеї створення окремого підрозділу облдержадміністрації з охорони та збереження культурної спадщини, яке заплановано провести 30 жовтня. Також було вирішено провести в кінці року прес-конференцію про підсумки роботи Громадської ради у 2013 році.


Громадська рада при Чернігівській ОДА

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.