Працівників Державної санітарно-епідеміологічної служби області привітали з професійним святом
11 жовтня в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Юрій Музика та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяли участь в урочистому зібранні з нагоди професійного свята – Дня працівників Державної санітарно-епідеміологічної служби.

“Президент України Віктор Янукович зазначає, що фахівці Служби, працюючи на ниві гігієни та профілактичної медицини, поєднуючи традиції та досягнення сучасної епідеміології, надійно забезпечують захист громадян від масових небезпечних хвороб, тому від їх успішної і злагодженої роботи значною мірою залежить здоров’я наших співвітчизників”, – на цьому наголосив Юрій Музика, звертаючись до присутніх.
Він також підкреслив, що турботою працівників санепідслужби охоплені всі сфери життєдіяльності людини: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення, стан навколишнього середовища, умови праці й оздоровлення, обставини, за яких зростають діти. Чітке і своєчасне проведення організаційних, профілактичних та протиепідемічних заходів дало змогу запобігти спалахам на території країни багатьох захворювань.
В.о. заступника голови облдержадміністрації виразив сподівання, що багатий досвід і творчий потенціал колективу однодумців дозволить і надалі тримати високу планку, що відповідає найвищим вимогам сьогодення та сприяє процвітанню України.
Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Юрій Музика привітав усіх працівників Державної санітарно-епідеміологічної служби області з професійним святом, побажав міцного здоров’я, щастя, благополуччя та вручив кращим із них відзнаки облдержадміністрації.
Вітання та щирі теплі слова адресував працівникам санепідслужби і Валентин Мельничук, вручивши відзнаки обласної ради.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.