Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 січня, 04:42:42

Створення належних умов життя для мешканців сільських населених пунктів – одне з головних завдань влади

09.10.2013   11:11

На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло під час робочої поїздки до с. Горбове Куликівського району.

За його словами, на необхідність підтримки сталого розвитку сільських територій, а також створення сприятливих умов для життєдіяльності та підвищення добробуту населення звертає увагу Президент України Віктор Янукович.

«Глава держави наголошує, що органи влади мають залучати на добровільній основі кошти підприємств, установ та організацій для соціально-економічних розбудовчих процесів у сільській місцевості», – зазначив заступник голови облдержадміністрації.

Він підкреслив, що на виконання  соціальних ініціатив Президента України та з метою підвищення стандартів життя селян головою облдержадміністрації Володимиром Хоменком ще влітку минулого року підписано доручення щодо залучення на добровільній основі коштів агропідприємств для розвитку інфраструктури сільських населених пунктів.

Як зазначив Олександр  Шанойло, прикладом успішної співпраці влади й бізнесу в Куликівському районі є дошкільний навчальний заклад «Сонечко» у с. Горбове, адже керівники місцевих агроформувань добре дбають про найменших жителів села, створюючи дітям гідні умови для отримання найпершої освіти.

Заступник голови облдержадміністрації оглянув приміщення, територію навчального закладу, ознайомився з умовами виховання  дітей та поспілкувався з працівниками і вихованцями дитячого садочку.

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко», який розрахований на 36 діток,  перебуває в комунальній власності територіальної громади і функціонує безперервно з моменту прийняття від колишнього місцевого колективного сільгосппідприємства.

Олександр Шанойло позитивно оцінив роботу закладу, зазначивши, що за рахунок тісної співпраці з аграрним бізнесом протягом 2012–2013 років проведено капітальний ремонт садочка. У 2012 році завдяки допомозі ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» було виготовлено проектно–кошторисну документацію та проведено каналізацію в закладі, встановлено нові дитячі умивальники та санвузли. Господарство ТОВ «Егрес–Агро» надало допомоги на ремонт системи опалення закладу, заміну газових котлів на твердопаливні та будівельні матеріали. У 2013 році завдяки допомозі сільгосппідприємств, що здійснюють свою діяльність на території с. Горбове було зроблено ремонт приміщення закладу, придбано необхідні побутові прилади, дерев’яні дитячі ліжечка. Господарства постійно забезпечують заклад свіжими продуктами харчування.

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.